Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk tényleg aranyosnak...

A fiúk tényleg aranyosnak tartják, ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mennyire jó, ha egy lány alacsony? Sajnos én eléggé alacsony vagyok...

2014. máj. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

igen :)

150-160 cm :)

2014. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Pl 176cm-hez egy 168cm-s csaj lehet aranyos. de egy 160-155cm-s már a messze nem kell kategória

21F

2014. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Minél alacsonyabb, annál jobb: ha nincs dohányzóasztal, vagy bárpult, akkor a fejedre is le lehet tenni a sörösdobozt, plusz az orálhoz sem kell letérdelned, állva is meg tudsz csinálni.


Komolyra fordítva, most mit akarsz? Sajnáljunk, vagy tömjénezzünk? Ekkora vagy, akkor ekkora vagy, változtatni nem tudsz rajta. Magadat kell elfogadnod, nem másoktól váeni a visszaigazolást.

2014. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Én pl. nem szeretem, ha egy lány alacsony... De jó lenne már ezen továbblépni.
2014. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen én kifejezetten aranyosnak és szexinek tartom, de csak akkor, ha a lány vékony is mellé. A kis husis gombóckákat nem szeretem. Továbbá azért nem árt ha a lány eléri minimum a 150 centit, mert az alatt már tényleg nagyon alacsony.
2014. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bukor Peti ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos ha egy lány alacsony. én egy 192cm magas pasi vagyok és itt Abonyban volt egy csaj aki majdnem akkora volt, mint én. az azért már kicsit durva volt. ha egy csaj 160cm magas az tökéletes :-)
2014. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek azok, akik az átlagnál egy kicsit magasabbak.
2014. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Executioner válasza:
0%

Hát attól függ.

Ha vékony mellé és eléri a minimális szépséget az arca akkor jó. Persze Azért nem kell szentem senkinek egy 140-es törpe, kivéve egy 140-150-es törpének. :)

2014. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!