Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálunk Magyaroknál divat...

Nálunk Magyaroknál divat mindenre megjegyzést tenni, pl más ruhájára, ha éppen az aktuális divatban öltözik, vagy máshol is ilyen bunkók?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
...Ember. Kérlek, ne legyél hülye. Szerinted mi van az egyesült Államokban? Ott nem csak lelkileg készítenek ki, de jól meg is vernek egyesek, ha "szarul" nézel ki. Egyébként a franciák, olaszok, japánok és ízlandiak is elég kényesek erre.
2014. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A "magyaroknál" szó kicsi "m".


Szerintem nem bunkóság a megbotránkozást kifejezésre juttatni. Én külföldön élek, egy svájci kisvárosban, itt igazán udvariasak az emberek, de ha olyan pi__aszoknyában, vagy mellkidobós felsőben járkálnék, amilyen épp az aktuális "divat" (egy bizonyos réteg körében) hát biztosan kapnám a megjegyzéseket. Szerintem aki valami kirívót művel a külsejével, az nyelje le szó nélkül a beszólásokat, végül is az volt a célja, hogy provokáljon. Lehet extrémen öltözve járkálni, miért ne lehetne, de akkor ne játsza meg senki szent ártatlanságot.

2014. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogom van kinyilatkoztatni a véleményem.
2014. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez marhaság, nem azért öltözik úgy valaki ahogy mert provokálni akarja a környezetét (kit a f

*aszt érdekel mit gondolnak mások) hanem mert úgy érzi jól magát. mellesleg nem gondolom hogy bármi joga lenne bárkinek is pálcát törnie egy másik ember kinézete felett.

a kérdésre válaszolva szerintem ez emberfüggő de tény hogy itt sokan annyira nem tudnak mit kezdeni magukkal hogy nincs jobb témájuk.

2014. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!