Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha valaki nem...

Szerintetek ha valaki nem boldog, az meglátszik a külsején is?

Figyelt kérdés
Pl.: korán kopaszodó, ősz hajú alig harmincasok?
2014. máj. 27. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen meglátszik (fellépésén, mozdulatain, arckifejezéseiből), de nem ettől öregedik egy férfi korán, hanem a hajtástól. Viszont jellemzően az képes keményen hajtani, aki elégedett a magánéletével (asszony, gyerekek, saját ingatlan, stb.)
2014. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.

Szerintem inkább annál látszik meg, aki azon túl, hogy jelenleg boldogtalan, még pesszimista is, és úgy érzi sohasem lesz boldog. Náluk inkább meglátszik, mert lemondtak mindenről, keseregnek, és inkább a gyors elmúlást várják, ami úgy könnyebben jön is. Persze a pesszimisták között is akadhat, aki bár lemondott mindenről, azért a külvilág felé igyekszik nem mutatni bánatát, és próbál jókedvűnek tűnni, ők a külsőt is képesek jobban megtartani...


Azok, akik bár boldogtalanok jelenleg, de optimisták, és hisznek abban, hogy boldogok lehetnek, csak türelmesnek és kitartónak kell még lenniük, azokon szerintem kevésbé látszik meg, és bár stresszes valószínűleg az életük, azért nem omolnak teljesen össze sem lelkileg, sem külsőleg.


És még egy megjegyzés:

Azért nem minden fiatal boldogtalan, aki korán őszül/kopaszodik. Lehet ez boldogságtól független dolog is, pl ezt a hajlamot örökölte, vagy szimpla betegség.

2014. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, de csak arcán és a mozdulatain, esetleg a mosolyán.
2014. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem, igen.
2014. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!