Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos mosolyogva végig menni...

Kínos mosolyogva végig menni az utcán? Mit gondoltok/gondolnátok, ha megláttok/meglátnátok egy ilyen embert az utcán?

Figyelt kérdés

Nagyon vidám személyiség vagyok, és legszívesebben éjjel-nappal csak vigyorognék, azonban látszólag az emberek rossz szemmel néznek rám, ha magamban mosolygok (bár lehet, hogy csak én látok bele rosszat).


Az utcán és úgy egyébként, ha egyedül vagyok emberek között, próbálom modorálni magamat, mert nem tudom, hogy szégyelljem-e a mosolygási kényszeremet, vagy felvállaljam.


Ti mit gondoltok az olyan emberekről, akik csak úgy magukban mosolyognak?


16/N



2014. máj. 29. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Vállald fel nyugodtan :)

Azzal meg ne törődj, ki mit mond, gondol. Mutasd ki, ha boldog vagy. Különben is, egy lány sokkal szebb, ha mosolyog :)

2014. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Visszamosolyognék. :)
2014. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát sajna nekem olyan arcbeállításom van, hogy "alapból" mosolygok.

1. Ezért nem vesznek sokszor komolyan.

2. Volt már, hogy rámförmedtek, hogy most mit vigyorogsz, vagy min mosolyogsz magadban!?

2014. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
96%
Nyugodtan mosolyogj! Én mindig örülök, ha valaki mosolyogva nézz rám, szóval visszamosolyognék, kivéve, ha nagyon rossz kedvem lenne :D
2014. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is volt már többször is, hogy spontán mosolyogtam, és észre sem vettem, és zavart, de nem érdekel, nem foglalkozom vele.
2014. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Én hangosan is felnevettem már buszon, mert eszembe jutott egy vicces dolog. :)
2014. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Azt hogy bezárt az Opni...
2014. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Láttam már ilyen embereket az utcán és kihozták belőlem is. :D 18/F
2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Mindig azt hiszem, hogy le akarnak szólítani, és eladni valamit. Vagy hogy buták. Én is vidám ember vagyok, de nem vigyorgok állandóan.


Viszont van az a fajta mosoly, amikor látszik, hogy eszébe jutott valami poén, és próbálja elfojtani, azt szeretem.

2014. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
ha a winterfrest reklámba nem szégyellik, te se szégyelld :D
2014. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!