Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak itt az emberek?

Figyelt kérdés
Bármi kérdést írok ki,bármilyen témában, tízből heten biztos,hogy sértegető,provokatív választ adnak.Ezek itt élik ki magukat?A névtelenség és az arctalanság ekkora "egót" ad egyeseknek?Vagy az életben is ilyen bosszantó,jellemtelen senkik?
2014. máj. 29. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vissza néztem az utolsó 10 kérdésem. 8-nál csak értelmes, segítőkész választ kaptam 1-nél vegyeset, 1-nél pedig csak mellé beszélést. Amúgy néha ha valami kegyetlen bugyutaságot kérdeznek, én se bírom ki hogy ne pirítsak oda...
2014. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért ilyen rosszindulatúak itt az emberek? - Nem tudom, hisz csak egy vagyok a sokbol, mindenki neveben nem tudok valaszolni, raadasul nem tudom milyen kerdeseket irtal ki...


Nalam az veri le a biztositekot, ha valaki iszonyat helyesirasi hibakkal teszi ki a kerdeset. Ez arra utal, hogy az illeto ba$zott venni a faradsagot, hogy atolvassa a kerdest mielott az kiirasra kerul, vagyis nem is olyan fontos a szamara. Ha a kerdezo szamara nem fontos a dolog, akkor en miert kuzdjek, hogy hasznos valasszal segitsek rajta?


A masik az emberi butasag. Azt meg rosszabbul viselem, mint a Magyarorszag kis M-mel.

Az ido penz es en nem vagyok milliomos, felhaboritonak tartom, ha sokan felesleges, ostoba kerdesekkel szemetelik tele az oldalt, foleg olyan temaban, amire Gugli bacsi 0.01 masodperc alatt ad 6ezer valaszt, ha a kerdezo fogna magat es a keresobe irna a kerdest, a GYIK helyett.


De biztos vannak betegek is jo szammal, akik itt elik ki perverz hajlamaikat.

2014. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért ilyen rosszindulatúak ITT az emberek? Az emberek mindenhol ugyan ilyen rosszindulatúak sajnos.
2014. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó!Sajnos igazad van!Ezt tapasztalom én is,bármerre járok az országban.
2014. máj. 29. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert az emberek alapból rosszindulatúak, itt pedig ezt ki is élhetik, olyan dolgokat is leírhatnak, amit szemtől szemben nem is mernének kimondani. Itt mindenkinek nagy a szája....
2014. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az anonimság, a stressz, meg alapjában véve az, hogy Magyarországon vagyunk. Itt nem jó élni, hiába is állítja valaki. Úgyhogy már természetesnek lehet venni ezt a rosszindulatot.
2014. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Valami gond lesz a kérdéseiddel, linkelhetnél párat. Nekem az összes kérdésem közül csak egyetlen egyet trollkodtak szét, azon kívül nem volt semmi különös. Szerintem ne az "embereket" vond kérdőre, hanem tarts önvizsgálatot, vagy mondom, linkelj, hogy eldönthessük, hol a hiba.
2014. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az emberek semmivel nem rosszindulatúbbak itt mint a valóságban csak itt a névtelenség és a felelősségre vonás hiánya miatt ki is merik mondani azt amit a valóságban nem.
2014. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt az anonimitás sokat dob, lehet feszkólevezetés is, másrészt a kérdés jellege, stílusa, megfogalmazása és témája sokban befolyásolhatja a válaszadók stílusát és hozzáállását.


Visszanéztem én is a saját kérdéseimet. A többségben hasznos és/vagy segítőkész válaszok születtek (illetve akadt amire máig nem jött helyes válasz, gondolom senki se ismeri fel a filmet, amit keresek ott).

Volt, ahol elég lekezelő stílusban válaszolt egy illető, de cserébe hasznosat írt, az a lényeg.

Volt tipikus "vitásabb" témában kérdésem (ahol egy megosztóbb témáról érdeklődtem mások véleményéről és hogy mivel indokolják azt), de talán egy-két bunkó válasz született, az amúgy velem egyet nem értők is kulturáltan válaszoltak, kapták is tőlem a zöldeket.

Volt régebben olyan kérdésem is, amire kaptam is oltásokat is, de visszagondolva elég bugyuta kérdés volt, meg tudom érteni, még ha a bicskanyitogató stílust nem is, de a többség ott sem olyan oltás volt, csak "észhez térítő" jellegű.

2014. máj. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert itt névtelenül mondhatnak bármit.
2014. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!