Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan erősíthetném meg magam...

Hogyan erősíthetném meg magam lelkileg? Mit tehetnék, hogy ne sírjak búcsúzáskor?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a párommal. Életemben először érzem azt, hogy tényleg szerelmes vagyok. Nagyon jó a kapcsolatunk, harmonikus, mindent meg tudunk beszélni. Valami varázslat, ami most történik velem, vagy nem tudom. Mindig is vágytam a szeretetre, arra, hogy legyen valaki, aki tiszta szívéből szeret, és akit én is szerethetek.


Egyetlen nehézség akad a kapcsolatunkban, ez pedig a távolság. A távolság még nem is lenne annyira sok, mások ennél nagyobb távolságot is túlélnek, viszont a tömegközlekedés nagyon gyatra. Emiatt kevés időt tudunk igazán kettesben tölteni.

Hetente egyszer alszunk együtt, így van 2 napunk, ezenkívül még suli miatt (ugyanabba a városba tanulunk) tudunk 1-2x találkozni, de csak fél órára kb.


A hétvégéket természetesen nagyon értékeljük és megbecsüljük, viszont nekem a búcsúzás nagyon nehezen megy. Sosem tudtam igazán búcsúzkodni, ez nem az én műfajom, és mióta először együtt aludtunk, azóta minden hétvégén sírok, amikor el kell búcsúznunk egymástól.


Nekem sem jó, hogy mindig sírok, és a páromnak sem. Neki meg gyerekkori rossz emlékek miatt erről nagyon negatív dolgok jutnak az eszébe. Ezért sem szeretnék sírni. Viszont nem tehetek róla, ilyen vagyok.

Tegnap úgy éreztem, végre nem fogok sírni, de tévedtem. Már megint nem tudtam megállni.


Hogyan erősíthetném meg magam ilyen téren? Hogy küzdhetném le ezt a dolgot?

19/L


2014. jún. 1. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont elég. Mármint van heti három alkalmatok. Abból kettő rövidebb és egy hosszabb. Még friss kapcsolat. Nem jó, ha sülve-főve együtt vagytok. Rá lehet unni a másikra, legalábbis nekem kell egy kis magánélet is. Szerintem a heti három alkalom elég. Fenntartja a "tüzet". Jobban örültök a másiknak, amikor találkoztok, mert tudjátok, hogy nem mindennap van rá lehetőség.
2014. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt el tudod fogadni, akkor szerintem könnyebb lesz az elválás.
2014. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezzel nincs is baj, egyenlőre jó ez így. Nem is vagyok életképtelen nélküle, ő se nélkülem. Ettől függetlenül nagyon nehéz elköszönni tőle. Az a 2 nap annyira jó vele, és utána tudom, hogy 3-4 napig nem is látom. Persze beszélünk ez idő alatt is, de azért nehéz. Próbálom pozitívan nézni, mert a vele töltött idő annyira feltölt energiával, és sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok utána, mégis nehéz. :)

2014. jún. 1. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!