Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képzeli magát sok ember...

Miért képzeli magát sok ember Sherlocknak?

Figyelt kérdés

Itt feltesz valaki egy kérdést, majd egy másik kategóriában is, vagy ugyan abban, DE sokszor 2-3 hét ELTÉRÉSSEL de máshogy.

És belinkelik sokan, hogy "már megint te vagy az? Fejezd s már be! Nyugodj már le! Tudtam, hogy te vagy az!"

Most miért képzeli magát sok ember itt ilyen "detektívnek"?

Most ezek mit éreznek? hogy "húúú tudtam hogy megint Ő kérdezi ezt! De ügyes vagyok!!!"


Ennyire unalmas az életük! Szerintem szánalmas, hogy valaki annyit van ezen az oldalon, hogy fejből tudja ezeket a kérdéseket, meg a történeteket hogy felismer mindenkit!



2014. jún. 6. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aha,igazad van.Van bajuk.
2014. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fontoskodó alakok, nem érdemes velük törődni.
2014. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
De mégis ezeknek a szánalmas embereknek a véleményére kíváncsiak sokan, köztük te is. Amúgy csak azok szokták megkapni, akik annak ellenére teszik fel a kérdést, hogy már az összes korábbi alkalommal megkapták a választ a kérdésükre, csak az valamiért nem tetszik nekik ezért újra kérdeznek, hogy hátha olyan választ kapnak, ami nekik is tetszik és beigazolja a saját kis igazukat, így megnyugtatva szánalmas kis egójukat, ami nem képes elviselni azt, ha valami nem úgy van, ahogy azt ő képzeli.
2014. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem pedig be kellene tartanod a szabályokat. Minek teszed fel újra meg újra ugyanazt a kérdést? Az nem szánalmas, hogy nincsenek barátaid, akikkel megbeszélhetnéd ezeket? És ha rádpirítanak, akkor még neked áll feljebb és másokat bírálsz, hogy minek vannak itt ennyit... nem érzed az ellentmondást?
2014. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"zerintem pedig be kellene tartanod a szabályokat. Minek teszed fel újra meg újra ugyanazt a kérdést? Az nem szánalmas, hogy nincsenek barátaid, akikkel megbeszélhetnéd ezeket? És ha rádpirítanak, akkor még neked áll feljebb és másokat bírálsz, hogy minek vannak itt ennyit... nem érzed az ellentmondást?

"


Nem kell válaszolni ha idegesít a kérdésem!

2014. jún. 6. 18:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem Sherlocknak képzelik magukat, hanem símán csak paranoiások.
2014. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

"Nem kell válaszolni ha idegesít a kérdésem!"


Hol látsz olyat, hogy idegesít a kérdésed? Nincs vitakultúrád, nem tudsz érvelni, csak megsértődni.

2014. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

'A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad'

Én nem pontoztalak le... ezek szerint csak te vagy a trolL!

2014. jún. 6. 19:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda ostobaság, Sherlock nak? Talán azért, mert mi az, hogy egy ember felteszi ugyanazt a kérdést többször, mikor már kapott nem 1 választ rá, az ilyen normális egyáltalán? Talán, ha az emberek tudnák használni ezt az oldalt, amihez elég lenne 2 számjegyű IQ is, nem lenne baj. Az sem sokkal jobb, ha azt teszi fel, ami már milliószor meg lett válaszolva, ugyanoda lyukadunk ki, hogy a kérdező egy szerencsétlen hülye, vagy csak troll. egyedül akkor jó a kérdés, ha nem kapott rá választ/vagy érdemi választ és esetleg a hasonló kérdések és válaszokból sem, de ez talán 30 ból 1 szer van.
2014. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi volt a kérdés, és milyen válaszokat kaptál korábban.


Mert például sokan vannak, akik kérdeznek valami hülyeséget, kapnak rá értelmes, hasznos, építő jellegű választ, de a hasznos válasz nem érdekli őket, mert ők igazából csak nyűglődni, panaszkodni szeretnének.


Tipikus példa erre a huszon-harmincéves szűz fiúkák, akik minden áldott nap legalább egy kérdést írnak azzal, hogy ők még szűzek, és erről a gonosz, aljas nők tehetnek; saját maguk meg erről nem tehetnek, mert ők csúnyák, és ezen ők képtelenek változtatni. Aztán mikor az ember értelmes gyakorlati tanácsokat ad nekik (viselkedjenek normálisan, öltözzenek fel tisztességesen, menjenek el sportolni, gyúrni, vegyék emberszámba a nőket), akkor kijön belőlük a gyakorló elmebeteg, ignorálják a választ, szitkozódni kezdenek, és tovább sajnálják saját magukat - mert igazából nem választ akarnak, csak sírni, sajnáltatni magukat.

2014. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!