Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tud a srác érzelmile...

Miért nem tud a srác érzelmileg kötődni a csajokhoz?

Figyelt kérdés
19 éves srác. Nagyon népszerű, mindig a társaság középpontjában van. Szerintem feltűnési viszketegsége is van. Nagyon önző és mindig erősnek mutatja magát, állandóan mosolyog. Bizonyítási vágya van, mindig mindenben első akar lenni, a tökéletességre törekszik. Tudom, hogy az apja nem él velük, külföldön dolgozik. 2 havonta látják egymást. A nővérével és az anyjával élnek együtt. Nagyon jól néz ki a pasi, sokan megfordulnak utána. De ő nem tud érzelmileg kötődni a nőkhöz. A barátnőjével mintha csak barátok lennének, távkapcsolatban élnek csakúgy, mint a szülei. A srác nagyon lányos, talán meleg is lehet. Mi lehet ebben az esetben a kötődés hiányának, illetve a bizonyítási vágynak az oka?

2014. jún. 8. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán mert szórakozik, és mivel otthon nem kap elég figyelmet, máshol várja el. De ez nem konkrétum, csak egy lehetőség.
2014. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon jól kinéző pasi, aki után sok nő megfordul és meleg? Ha meleg, akkor nem hinném, hogy sok nő megfordulna utána...
2014. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kötődik egy nőhöz sem, mert nem szerelmes. Majd ha szerelmes lesz valakibe, akkor majd kötődik a nőhöz. Minden férfi így működik.
2014. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van! Egy férfi csak akkor kötődik, ha szerelmes! Valószínű, hogy az említett fiú még nem talált olyan lányt, akibe szerelmes lenne.
2014. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy LEHET meleg.
2014. jún. 8. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

"Ha meleg, akkor nem hinném, hogy sok nő megfordulna utána..."


ugye csak viccelsz? :D nincs a homlokára írva, hogy meleg, ha meg "jól néz" ki, akkor perszehogy megfordulnak utána a nők (meg a meleg férfiak is)


ha pedig meleg, akkor perszehogy nem kötődik nőkhöz. és miért ne lehetne meleg. a mai elutaístó társdalomban a legtöbb meleg először mindig a másik nemmel próbálkozik, hátha... de aztán legtöbbször nem megy a dolog.

2014. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam férfias, helyes, vonzó, széles vállú, magas(kb 190 cm fölötti) sportos testalkatú, meleg férfit.
2014. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ikrek/mérleg/vizöntő.
2014. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oroszlán jegyű :)
2014. jún. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!