Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak! Miért a vékony...

Fiúk/Férfiak! Miért a vékony nők tetszenek a többségeteknek? Mi a vonzó egy vékony nőben szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 14:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Én pl. nem szeretem a csonti lányokat.

Legyen rajta valami husi :D

Azokat én sem szeretem akiken szétfolyik a zsír de azért egy egészséges súlya legyen :D

2014. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

Hát,attól függ, mit értesz vékony alatt.

Mondjuk, hogy van valamilyen formája az vonzóbb, mint 100 kiló zsír, szerintem ezt nem kell magyaráznom.

De ez ugyanúgy igaz arra is, hogy inkább egy formás nő, mint 40 kiló csont.

2014. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%
Az a vonzó egy vékony nőben tudat alatt, hogy egészséges. Ezen kívül még az is, hogy utal a személyiségére. Azt jelenti, hogy figyel magára, aktív, fontos neki a mozgás, nemcsak kajál. Az élethez való hozzáállását mutatja.
2014. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán az embereknek nem tetszik az, hogy folyik valakin a háj, és egész nap tömi magát, ezt meghallván a lányok végtelen fogyókúrába kezdtek, és túlreagálták. Nem baj az, ha egy lány nem csont sovány, de semmit nem szabad túlzásba vinni... a hízást és a fogyókúrát sem
2014. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nőként örülök, hogy az első két válaszoló ennyire toleráns :).

Amúgy olyan hallottam srácoktól régebben, hogy azért a vékony nők, mert "őket könnyebben lehet emelni és pakolni" :P és ösztönösen úgy látják, hogy nem annyira kemény jelleműek, mint a vékonyabbak :P

2014. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Elnézést, javítok: "... nem annyira kemény jelleműek, mint a ducibbak" :)

Mindezekkel persze nem értek egyet, csak írtam, amit hallottam régebben.

2014. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Vékony alatt például egy 165 cm magas és 48 kg súlyú nőt értek. Úgy látszik, hogy manapság a legtöbb férfinak a negyvenvalahány kilós nők jönnek be, és őket nézik meg az utcán. A legtöbb női ruha boltban is ilyen konfekcióméretre gyártják a legtöbb ruhát.
2014. jún. 8. 14:17
 8/32 anonim ***** válasza:
63%

Ez két dolog miatt alakult ki. Egyik hogy mikor elveszed feleségül akkor át kell vigyed a küszöbön, ami nehezebb lánynál lássuk be egy emberes feladat.

Ennél lényegesebb hogy a vékony lány feltételezhetően nem eszi el előlem az ételt, mig egy duci kieszi a hűtőmet.

2014. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

azé má nehogy begyűjtsek egy ilyet :


[link]

2014. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csak a vékony nők tetszenek, viszont nagyobb annak az esélye, hogy aki eleve vékony, az 40 fölött is az marad. Gondolom ezért vonzóbbak.
2014. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!