Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen egyének miért csodálkozna...

Ezen egyének miért csodálkoznak?! "Miért nem akar velem senki se összejönni? " "Sok fiú próbálkozik nálam, de nagyrészt elutasítom őket. " "Akivel én szeretnék kapcsolatot, ott meg én leszek elutasítva egyszerűen nem értem miért. "

Figyelt kérdés

ÉS?!


Én is rahedli szép csajszinak nem kellettem, akik nekem kellettek volna. Akkor most mi van? Mész tovább kész, az van.


Nem tudom mit mit akarnak ezek. Akik nálatok kopogtatnak picenyeim, azok nektek nem kellenek, mert valszeg sz@r pasinak tartjátok őket (HA pasik még egyáltalán a szemeitekben ezek). Ti pedig rinyálók biztos vagyok benne, hogy szintúgy jó pár fokkal elitebb/komolyabb ajtón kopogtattok, azoknak meg ti vagytok a sz@rok. Ennyi, most fáj ezen emberkéknek az igazság? Vagy nekik szabad elküldeni a bénákat, de őket meg senki ne küldje el? Vicc! :DD



2014. jún. 12. 14:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Én is rahedli szép csajszinak nem kellettem, akik nekem kellettek volna. Akkor most mi van? Mész tovább kész, az van.


Nem tudom mit mit akarnak ezek. Akik nálatok kopogtatnak picenyeim, azok nektek nem kellenek, mert valszeg sz@r pasinak tartjátok őket (HA pasik még egyáltalán a szemeitekben ezek). Ti pedig rinyálók biztos vagyok benne, hogy szintúgy jó pár fokkal elitebb/komolyabb ajtón kopogtattok, azoknak meg ti vagytok a sz@rok. Ennyi, most fáj ezen emberkéknek az igazság? Vagy nekik szabad elküldeni a bénákat, de őket meg senki ne küldje el? Vicc! :DD

2014. jún. 12. 14:24
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kérdés provokatív vagy trágár.
2014. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem túl kedvesen fogalmaztam meg, hanem rámutattam az fájó igazságra, miért lenne trágár?


Csak nem lány vagy, és "véletlenül" pont a fentebb írt kategóriába tartozol? :DD


Ha mégsem, vedd úgy, hogy nem írtam semmit, akkor viszont újból kérdem, mi a túróért lenne trágár, amikor pont hogy elegem van ezen intelligens nő... mit nőkből, szerencsétlen értelen nyávogó gyereklányokból! Nehogymár ezzel bajod legyen, amikor NEKEM(!) lett herótom ilyen túl sokat akaró kiírásoktól!

2014. jún. 12. 14:47
 4/18 A kérdező kommentje:

Én viszont nem az értelmetlen, fölösleges off-topicra vagyok kíváncsi, hanem válaszokat szeretnék kapni.


Lehetőleg olyan (értelmes) férfiaktól/nőktől, akik meg is tudják modnani, hogy miért nyávognak a fentebb írt egyének.


A kérdés ez volt. Nem más.


Nem kell a nem ide tartozó mellébeszélés.

2014. jún. 12. 14:55
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Mi a kérdés, konkrétan...?
2014. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Pedig ott van tisztán, világosan.


Röviden: Válaszokat szeretnék kapni, lehetőleg olyan férfiaktól/nőktől, akik meg is tudják modnani, hogy miért nyávognak a fentebb írt egyének.


Hosszabban: Ezen egyének miért csodálkoznak? Fáj nekik az igazság? Vagy nekik szabad(WTF?!) elküldeni a bénákat, de őket meg senki ne küldje el? Vicc! :DD

2014. jún. 12. 15:45
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Tehát akkor ha van egy nő, aki nálánál jobbat akar, de nem talál, érje be veled? Vagy... ?
2014. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem értem, mit nem értesz, mikor ot van érthetően.


De hogy konkrétan neked válaszoljak, pedig ez is világos, mint a nap:


"Én is rahedli szép csajszinak nem kellettem, akik nekem kellettek volna. Akkor most mi van? Mész tovább kész, az van."


Miről beszélünk?


Nekem azzal von gondom, hogy egyesek rinyálnak, hogy: "Jajj, miért nem akar velem senki se összejönni?"


Aztán MAGA teszi hozzá a drága: "Sok fiú próbálkozik nálam, de nagyrészt elutasítom őket."


És EZEK UTÁN(!) meg jön a kedvencem, melyet ők - ellentétben velem - ezek szeint nem tudnak megemészteni: "Akivel én szeretnék kapcsolatot, ott meg én leszek elutasítva egyszerűen nem értem miért."


Ez röhej! :DD


Tuti(!), hogy az van a dologban, amit leírtam: "Akik nálatok kopogtatnak picenyeim, azok nektek nem kellenek, mert valszeg sz@r pasinak tartjátok őket. Ti pedig rinyálók biztos vagyok benne, hogy szintúgy jó pár fokkal elitebb/komolyabb ajtón kopogtattok, azoknak meg ti vagytok a sz@rok."


Nem egy ilyen kérdés volt már itt, vagy máshol az életben, és odaírja "szegénykém", hogy: "Ott meg én leszek elutasítva, egyszerűen nem értem miért."


Szegényke nem érti, miért. :) Mikor ő pont ugyanúgy válogat. ;)


Béke! :DD

2014. jún. 12. 16:03
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát de picinyem, mindenki válogathat. Csak azért nem kell senkinek összejönnie valakivel, mert az a másik össze akar jönni vele.


Mindenkinek szarul esik, ha elküldik, és mindenkinek jogában áll sírni emiatt. Emellett mindenkinek joga van elküldeni bárkit, aki neki nem szimpatikus.

2014. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

De még mindig nem érted "picinyem"! Ami írtál azzal nincs is gond, azzal viszont már van, hogy "ha elküldik" + "jogában áll sírni emiatt."


1. Minek a bömbölés? Továbbmész, kész.

2. Itt - már fél tucatszor írom - nem ez volt a gond, hanem:


"Jajj, miért nem akar velem senki se összejönni?" Senki(!), abszolút senki, azaz egy (EGY!) darab ember se.


"Sok fiú próbálkozik nálam, de nagyrészt elutasítom őket."

Érted már? Eljutott? Nagyon nehéz?


"Akivel én szeretnék kapcsolatot, ott meg én leszek elutasítva."


"Egyszerűen nem értem miért."


Sajnos ez a lényeg. Hogy szegényke nem érti, miért.


Mikor ő pont ugyanúgy válogat.


De azért azt írja (mondja, mindegy), hogy: "miért nem akar velem senki se..."


Szóval itt az a lényeg, hogy nem "senki se", hanem akiket ő akar, azok közül nem.


De nem senki, hanem egy csomó(!) már összeakart vele jönni, de neki (ahogy magad is írtad, de nem tudom mit nem lehet ezen nem érteni, hisz mindenki válogat, nincs ebben semmi extra), szóval neki az a rengeteg nem jó.


Így a nyavajgása értelmetlen, azt kellett volna írnia, illetve írniuk (sajnos nem első eset) az ilyen egyéneknek, hogy nem kellenek a "jó pasiknak".


Mert aki már nem "jó pasi", azt meg észre sem veszi, uram bocsá, lepattintja, hisz neki az nem jó.


De rinyál ("senkinek se" - helyett inkább ezt kellett volna: "mé' nem köllök a jó pasiknak, a puncim kivan má'!"), hogy őt nem akarja "senki". Tudjuk kit ért ezek után senki alatt.


Könnyen lehet, hogy a "senkik" meg őt nem tartják elég jó csajnak, így tojnak a fejére.


De ő azt írja, hogy nem kell senkinek. Sajnálom az ilyet.

2014. jún. 12. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!