Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnak egyes emberek...

Hogyan tudnak egyes emberek még a legnagyobb konfliktus helyzetben is higgadtak és elegánsak maradni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnak nyugodtak maradni, mi kell ehhez? Hidegvér vagy mi? Számító hajlam? Tényleg kíváncsi vagyok. Nem emelik fel a hangjukat, maximum ironizálnak, de nincsenek obszcén, trágár szavak.
2014. jún. 12. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokszor megfigyeltem, hogy ők kerülnek ki győztesen a konfliktusból még akkor is, ha nincs igazuk. Ez ennek a viselkedésnek köszönhető nagyban?
2014. jún. 12. 19:17
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Intelligencia, rutin. A vitához is kell ész, sőt.
2014. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de szeretnék én is olyan lenni.
2014. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Kultúrált viselkedés, önfegyelem. (Hidegvér meg számító hajlam NEM).


Mellesleg vitában ÉRVEKKEL kell meggyözni a másikat, NEM HANGERÖVEL. Aki trágár szavakat használ, meg kiabál, az szerintem eleve nem tud viselkedni.

2014. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én állati higgadt vagyok...

Ez szerintem egy önálló tulajdonság.

Ami nem érdekel, az nem tud felhúzni. Ami érdekel, azt meg meg akarom oldani, de nem idegbeteg módon.

És megmondom őszintén, amikor valaki felhúzza magát és egyre vörösödő fejjel üvölt, meg szitkozódik és alig lát a pipától, akkor nagyon nehezemre esik nem a képébe nevetni. Egyszerűen nagyon viccesnek találom.

Lehet, hogy ez valami defekt. Mint mikor valaki nevet a temetéseken, vagy félelmében. Én akkor nevetek, ha valaki majd' felrobban mérgében.

2014. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!