Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy átvertek?

Figyelt kérdés

Így annyi minden értelmet nyer az elmúlt 2 évből, amit nem tudtam hova tenni.

Az egyik ismerősöm elég közel állt hozzám, sokat köszönhetek neki, szeretett engem, de a kapcsolatunk megszakadt miattam, mivel a sok jó mellett rengeteg rossz dolog is történt, és nekem ez az egész zavaros volt, szar állapotban is voltam, és akkor úgy gondoltam, hogy így a legjobb mindenkinek.

Könnyen ment. Nem tiltakozott, azt mondta, hogy tiszteli, amit akarok, bár nem ért vele egyet. Aztán megismerkedtem egy másik emberrel, aki régi ismerőse volt Neki. (Ennek a megismerkedésnek az előző sztorihoz semmi köze nincs). És az elején azt vettem észre, hogy próbált ugyan úgy viselkedni. Sokszor 'de ja vu' érzésem volt, szintén mindent megtett, bár az elején kissé kényszeresnek éreztem, de tényleg igyekezett. Aztán elmúlt ez a kényszeresség. Rengeteg veszekedés, kettősség jellemezte ezt az egészet is. Aztán néhány napja egy veszekedés alkalmával elmondta, hogy Ő kérte meg, hogy 'vigyázzon rám', ha már Ő nem teheti meg. Azt, hogy még most is mindig érdeklődik irántam, és mindig elmondja, hogy csak azt az egyet kéri tőle, hogy viselkedjen úgy velem, mintha ő is ott lenne..


Úgy érzem, hogy átvertek.. Azt hittem, ennek az egész 'cirkusznak' már rég vége, és most, hogy megtudtam, hogy ennek az egésznek köze volt egymáshoz, úgy érzem, hogy át vertek. Mit tegyek?


(Ellenkező nem, de egyik sem párkapcsolat)

17/L


2014. jún. 12. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágod, hogy semmi konkrét dolgot nem írtál? Olvasd át és fogalmazd meg újra, mert így csak annyit lehet mondani rá, hogy csinálj amit akarsz.
2014. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük többet, ha így könnyebb lesz.
2014. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. inkább örülnél,hogy ezt tette..mert FONTOS vagy neki és szeret..ami manapság ritka dolog..inkább megbecsülnéd.HA ő nem tud rád vigyázni, mást bíz meg,hogy figyeljen rád..ki tenné ezt meg érted? És még te érzed magad átverve? Pofám leszakad...az lenne a jó, ha senki nem törődne veled?Szeretetből tette..vedd már észre.

Nekem is volt egy ilyen ember de idióta voltam és megromlott az egész..de ha nem voltunk jóban akkor is kérdezgetett másoktól, meg ha az utcán összevesztünk eljöttem és utánam küldött egy ismerősömet,hogy figyeljen rám..szerinted ki teszi ezt meg? Az akinek tényleg fontos vagy..más leszarja.

Inkább örülnél..

20L

2014. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem én, de kb. kvázi 'rám állított' valakit.. Szerintem megbeszélhettük volna, ha neki annyira fontos ez az egész.


A legjobb lenne talán tényleg elfelejteni mindkettőt.

2014. jún. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!