Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet jó érzés...

Mennyire lehet jó érzés ennyire gazdagnak lenni? Neki már mi okoz boldogságot?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom neki már a pénz számít a legkevésbé.



2014. jún. 12. 20:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
52 milliárd 800.000.000 dollár,azaz 13 200.000.000 milliárd forint.
2014. jún. 12. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Az okoz neki boldogságot, ha talál egy igazi barátot, aki nem a pénzéért nyalizik neki, hanem a személyét kedveli. Akinek ennyi pénze van, annak ilyesmi egész biztosan nem adatik meg.
2014. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 cirmos99 válasza:
ebben az állapotban, azért illik feltalálnia magát az embernek.és hát,a döntést azért -szerintem- kicsit befolyásolja miként is tettünk szert a vagyonra...
2014. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az imponáló,ha valakinek ennyi pénze van?
2014. jún. 12. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek a másodpercenként mennyit keres dolgok akkora hülyeségek. Nincs olyan, hogy most várok egy percet, és kiveszem a pénzt, mert azt le kell kötni ugye. Na mindegy. Szerintem már nem foglalkozik azzal, hogy mennyi pénze van, mert megteheti, hogy ne érdekelje a pénz. Csak elvan. Barátok nélkül, hatalmas felelősséggel, mert a gazdagság azért valamiféle felelősséggel is jár.
2014. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2:

Honnan tudod, hogy nincsenek barátai, a magánélete nem nyilvános. Középrétegbelinek született az életen át tartó barátságok meg általában fiatalon születnek.

2014. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan szerencsés embernek mondhatom magam, hogy anyagilag teljesen független vagyok és azt is megtehetném, hogy nem dolgozom semmit. És igen, a gazdagság felelősséggel jár. Vannak barátaim, a legtöbbje átlagos anyagi helyzetben van, de vannak kifejezetten gazdagok is, emberfüggő. És senki nem nyalizik nekem a pénzem miatt, mert nem is engedem meg senkinek.
2014. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy azt csinál az életében amit szeret, és reggel azért kel fel, mert kialudta magát és nem azért, hogy 8:00ra beérjen a melóhelyre mert különben kirúgják.


13:15


Gratulálok és egyben sajnállak. Ennyire jó életed van(ha van) és mégis itt a gyk-n pazarlod!

2014. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, értelem szerűen engem is érdekelnek bizonyos dolgok és szívesen segítek másoknak, ezért nézek fel időnként erre az oldalra, legtöbbször az ebédszünetemben, vagy pedig a munkaidőm után. ;)
2014. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15:56


Anyagilag független vagy és dolgoznod se kellene, mégis trógerolsz egy olyan helyen ahol ebédszünet van? Ehhez még inkább gratulálok!

2014. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!