Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy srác, aki rám szállt...

Van egy srác, aki rám szállt és belém köt, miután elleneztem egy véleményét. Megkértem rá, hagyjon békén, mert messzire ment, köszön nekem rendszeresen, de én vissza sem köszönök. Hogyan tudnék megszabadulni tőle úgy, hogy már köszönni se akarjon?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak annyit teszek, hogy ignorálom, mert ha látja, hogy sokáig nem szólok hozzá, abbahagyja.
2014. jún. 13. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A legnagyobb bunkóság nem visszaköszönni, ne is haragudj!


Itt te vagy az illetlen, nem ő!

2014. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nagyon úgy tünik, hogy az egyikőtök 19, a másik meg egy híján 2ö.
2014. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
20, bocs
2014. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na már bocs emberek, de a vissza sem köszönés helyzetfüggő. Itt szó nincsen semmiféle bunkóságról a kérdező részéről - a másik ember a bunkó, nem is kicsit.


Az ignorálás nagyon jól működik. Nézd üvegnek, és előbb-utóbb le fog szállni rólad. Ha nem, akkor kell - de akkor aztán kell! - felvállani vele szemben a nyílt és akár durva verbális (de csak verbális!) konfrontációt is.

2014. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a véleménye?
2023. márc. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!