Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hippi vagy rocker vagyok?...

Hippi vagy rocker vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy melyik stílushoz tartozok!

Ma fekete göncökbe bújtam, egy rakat szegecses karkötő, halálfejes sál(stb) De tagnap meg nagyon színesbe lila napszemüveg, rózsaszínű karkötő (stb) és ez már 1-2 éve így megy.

Rockot és metált,de nagyon nyugodt tényleg hippis zenéket is hallgatok.

szerintetek miért vagyok ilyen ?

Esetleg van valami köztes stílus ?

(13/L)


2014. jún. 13. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok rád címkét aggatni, de talán nem is fontos. Szerintem jobban jársz, ha Te sem foglalkozol a címkékkel.
2014. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ízlés nélküli vagy. Ma hippi holnap leszbi aztán más. Válassz ízlést.
2014. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne ízlést választania? Egyáltalán miért akarsz egy konkrét ízlést választani? Szerintem jó dolog a változatosság és egyáltalán nem baj ha egyik nap ilyenben másik nap olyanban jársz :D
2014. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

13 évesen menőnek tűnik egy irányzathoz tartozni.

De te még nagyon gyerek vagy, azért érzed így.


Majd ha felnőtt leszel, akkor rájössz, hogy minden ember egyedi, és rengeteg irányzatot átfedhet az ízlése.

2014. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tartozik egy konkrét ízléshez akkor ne vegyen magára konkrét ízlést, egyszer ezt máskor azt, mert ezt nevezik nevetségesnek. Ki lehet mutatni egy ízlést ilyen öltözékekkel, de két eltérő különbözőt kimutatni így nevetséges. Ha most én egyszer rasszista skinhead vagyok aztán meggondolom magamat és ez ellen vagyok, majd egy atrocitás miatt megint az leszek akkor az hogy fest? (hogy egy szélsőségesebb példát mutassak) Ha valakinek nincs egy konkrét ízlése(persze most különbözőkre gondolok inkább) akkor jobb, ha magába tartja és nem mutatja ki, mert hülyén fest.
2014. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem viszont a gyereket hagyni kell kibontakozni. Ő majd eldönti, neki mi jó. Még csak 13. Hadd bontogassa a szárnyait.
2014. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is 13 (vagyis most már 14, pár nappal ez előtt volt a szülinapja), és ő is pontosan ilyen. :D

Szerintem ez nem baj.

Ne akarj feltétlenül egy stílushoz tartozni, olyan ruhát használj, amilyet szeretnél, és olyan zenét hallgass, ami tetszik. Aztán lehet, hogy egy idő után az egyik stílust már nem fogod szeretni, és marad a másik. De az is lehet, hogy nem. Ez nem baj, ne akard magad mindenképpen beleerőltetni egy stílusba, azt veszel fel és hallgatsz, ami jól esik. :)

(szintén 13/L)

2014. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!