Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! Van itt olyan...

Fiúk, lányok! Van itt olyan akinek volt már olyan barátja/barátnője akinek elöl volt "5perc szünet" a fogai között?

Figyelt kérdés
Nem zavart titeket? Akiknek ilyen a fogsoruk, azoknak, hogy megy az ismerkedés az ellenkező nemmel?

2014. jún. 13. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb hibákkal küzdő emberek is találtak már párt maguknak...
2014. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ocsemnek ilyen volt par evig de aztan kinotte. Rondanak tartottam de nem erdekelt. Ha valaki azert van valakivel mert szereti akkor nem fogjak ilyen dolgok erdekelni.
2014. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy volt barátnőmnek volt így a fogsora, sőt, az első két felső foga befelé fordulva 90° -os szöget zárt be. Durván nézett ki, de ostromolták a pasik, és most is párkapcsolatban él.
2014. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem még nem szóltak, hogy csak tökéletes fogsorú nőkkel létesíthetek párkapcsolatot, és mérleget se szoktam vinni az első randira, hogy kiszámoljam a BMI értékét.

Összefoglalva, nem, nem zavarna, ha a személyisége rendben van

2014. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!