Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki megveri...

Milyen ember az, aki megveri a saját édesanyját?

Figyelt kérdés
El nem tudok képzelni olyan okot,hogy kezet emeljek a legdrágább kincsre a Földön,az Édesanyámra!Lakik a másik utcában egy srác,rendszeresen veri az anyját.Mióta ezt megtudtam nem is köszönök neki,úgy meggyűlöltem,hogy azt elmondani nem lehet.Milyen lelki világa van az ilyen "embernek" Bár ez inkább egy állat!
2014. jún. 13. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Undorító.
2014. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő is sokat kapott. Az indulatkezelés módját a szüleinktől tanuljuk.
2014. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 yuda ***** válasza:

Az biztos, hogy embernek se nagyon lehet nevezni egy ilyet, ha megtette, de arra ügyelj, hogy sok szóbeszéd járja.

Ha nincs konkrét és kézzelfogható tapasztalatod valamiről, ne ítélj elsőre.

Nem tudom egy ilyen anyaverésnek milyen tanúja lehet, mert nehéz elképzelni életszerűen, hogy áthívja a szomszédait, mikor verni akarja az anyját.

Lényeg, amit tanácsolni szeretnék, hogy ha nincs első kézből tapasztalatod, akkor fogadj mindent fenntartással.

Ahogy egy régi ismerősöm mondta: az is lehet és annak ellenkezője is.

Engem pedig úgy tanítottak, ha valamit nem tudok, arra az a legbecsületesebb, ha azt mondom, nem tudom.

Ha te láttad, hallottad, akkor az természetesen más.


Egyébiránt, ha igaz, rendőrségi beavatkozást is kérhet a hölgy, de azt is érdemes lenne vizsgálni pszichológiai szempontból, hogy hogyan nevelt egy anya ilyen gyereket, hogy őt fogja megverni.

Ott feltételezhetően valamit ő is igen elrontott.

2014. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A srácnak a testvére munkatársam,ő panaszkodott nekem.
2014. jún. 13. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Jézusom. Miért nem teszi ki onnan az anyja? Én se köszönnék neki.
2014. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is azon az állásponton vagyok, amit a kérdés alatt megfogalmaztál.

Nincs drágább kincsem az édesanyámnál. De nincs is másik olyan ember a világon, aki 1 másodperc alatt fel tud idegesíteni nulláról a vérbe. :)


Én sose ütném meg, de ha egy olyan családról van szó, ahol ez volt az alap helyzet mindig is, és minden konfliktust egy két jó nagy pofon vagy egyéb tettlegesség zárt le, akkor sajnos nincs min csodálkozni.

2014. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg ő is sokat kapott. Az indulatkezelés módját a szüleinktől tanuljuk."


Pontosan. Egyetértek. Engem az anyám vert rendszeresen, amikor még kicsi voltam és nem tudtam visszaütni.


De mivel már kb. 8 évesen több eszem volt, felfogtam hogy egy idióta.


Én nem verek meg senkit, úgy oldottam meg, hogy 18 évesen kereket oldottam.


A mai napig előfordul, hogy a konfliktusok miatt a tőle tanult agresszió jelentkezik nálam, de soha nem ütök meg senkit, egyszer kétszer volt olyan, hogy tárgyakat összetörtem, de ennél durvább soha. Általában csak elvonulok és kész.


Viszont nagyon is el tudom képzelni, hogy azért veri az anyját, mert tőle ezt kapta, amikor nem tudott még visszaütni.


21/F

2014. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van még két testvér,akkor őket is verte volna,ők is ilyenek lennének vele,de ők szeretik.
2014. jún. 13. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:

"Van még két testvér,akkor őket is verte volna,ők is ilyenek lennének vele,de ők szeretik."


Az én testvéremet sem verte.

2014. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen mindegy, hogy mit csinált vagy nem csinált régebben az anya. MOST rendszeresen bántják és segítségre szorul. Szólni kell az illetékes hatóságnak.
2014. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!