Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt ilyen tanárotok...

Nektek volt ilyen tanárotok (személyiség)?

Figyelt kérdés

Most hallottam hogy a kedves ofőnk mit mondott. A tablónkat be kéne kereteztetni és mivel ő 19.-ig dolgozik nem ér rá. Majd mondták a szülők hogy ők is ugyanúgy dolgoznak.DE 20.-ától ofőnk már szabin van. Majd azt mondta ÖRÜLJÜNK HOGY BEJÖN 21.-én ÉS ELBALLAGTAT MINKET!

de a szülőkhöz odamentek tanárok akik mondták hogy már ők sem bírják ezt a CÍMERES HULYE KOCSOGOT (Pákó szavait idézve) hogy így elszúrta az osztályt stb. , valamennyire vigasztal , na azért nem mintha annyira meg lennék sértődve de hogy ilyet mondani...


ez egy facebookról kivágott szöveg annyit hozzátennék hogy

az utóbbi két évben alig foglalkozott velünk tööbet foglalkozott velünk az ofő helyettes (pedig van osztálya...) és a magyar tanárunk. ami vicces még azt mondta hogy ő már eltervezte hogy milyen ajándékot szeretne kapni tőlünk(mivan?) amikor pedig nem azt kapta mire vágyott hanem egy tálat az osztály névsorával megszólalt neki már van ilyenje. meg azt mondta hogy ő kapjon csokrot de az ofő helyettes ne...(mikor mondhatom sokkal jobban szeretjük.


szerencse hogy jövőre nem kap osztályt.


14/F



2014. jún. 13. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el mert túl hosszú, de biztos volt.
2014. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi ha hosszú lett csak már ki van vele a *************************************************** is
2014. jún. 13. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudom nekem is ő az ofőm és KÖCS*G.

(teve)

2014. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia ! még jó hogy elballagunk tőle! jöhetnek még a válaszok
2014. jún. 13. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ok jön is megfelel? Egy köcs*g.Egy köcs*g.Egy köcs*g.Egy köcs*g.Egy köcs*g.Egy köcs*g.Egy köcs*g.Egy köcs*g.Egy köcs*g.

(teve)

2014. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!