Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem? Mitől...

Miért van ez velem? Mitől borul el ennyire az agyam?

Figyelt kérdés
Rossz tulajdonságom, hogy nem lehet velem 'játszani'... ez alatt azt értem, hogy mondjuk viccből pofozgatjuk egymást.. ha valaki megüt, akkor ösztönből védem magam, de mindig úgy, hogy erre én nem emlékszem, hogy volt ilyen, csak arra, hogy az illetőnek valami komolyabb baja lett... pl. tesi előtt én ezt meséltem a tanárnak, hogy nem szeretném ezt csinálni, mert biztos hogy ez lesz a vége, de ő kinevetett... aztán már csak annyira emlékszek hogy mentem az osztálytársam ellen, a másik kép már csak annyi hogy elájult mert nem tudtak leszedni róla, ő meg hiába kopogtatott én szorítottam tovább a nyakát... elvileg, de én erre nem emlékszem... tudom, hogy valami pszichés ok lehet, de mégis mi lehet ennek az eredője? 9. osztályos vagyok.
2014. jún. 14. 09:03
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve előre félek az ilyen esetektől, mert már előre látom hogy itt pattanás lesz. s attól is félek h valamelyik csöves belémköt az utcán, én meg hidegre teszem..
2014. jún. 14. 09:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel az iskolapszichológust; ő majd segít megoldani, hogy miért is van ez az egész, vagy ha nem, akkor olyan valakihez tud küldeni, aki majd tud segíteni.
2014. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát..ilyesmiről még nem hallottam,őszintén megvalva. Elég furcsa. Fordulj segítséghez osztályfőnökhöz,szülőkhöz,iskolapszihológushoz(nem ciki!). Mi ebben nem segíthetünk neked, hisz elég fura.
2014. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint láthatod, az ofő egy paraszt.
2014. jún. 14. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sok Hulk filmet néztél.
2014. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet skizofrén vagy.
2014. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Túl sok céklát eszel! Lengyel kutatók rájöttek hogy a céklában található aminosavak növelhetik a fékezhetetlen dühkitörésekért felelős hormonok mennyiségét.Az alábbi linket megnézve több információt megtudhatsz a kutatás eredményeiről: [link]
2014. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!