Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a drogos emberek...

Mit gondoltok a drogos emberekről?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyengének tartom őket.
2014. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyengék.
2014. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, gyengék. Sajnálni se tudom őket, mivel csak maguknak köszönhetik , hogy azok lettek. Ez egy döntés hogy valaki az lesz e..
2014. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért kérded?
2014. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mit értesz drog alatt?

Sokféle drog létezik,koffein,nikotin,alkohol,THC,Amfetamin,Ópiátok,Kokain,Lsd..

Ami a központi idegrendszert befolyásolja,drognak nevezhető

2014. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Semmit, amikor már életvitelszerűen jártam diszkóba akkor is sör mellett elszívtunk pár füves cigit, tulajdonképpen lakótelepen nőttem fel ahol nem volt titok a heroin, még 12 éves sem voltam amikor kerülgettük a fecskendőket bújócska közben.


Egy olyan ember aki csak TV-ből, hírekből lát függő embert, annak fogalma nincsen, milyen világ ez.


Sokszor volt olyan is hogy kértek tőlünk zacskót szipuzni amikor a pincében mostuk a biciklinket, utána mentek tovább.


Véleményem szerint aki mértékkel csinálja az nem baj, mert aki cigizik iszik, ennyi erővel ugyanúgy rabja valaminek.

Van akinek annyi pénz forog a kezében hogy kokainozik, ez a luxus

2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

21:29-es vagyok.


Nézd, volt sok drogos ismerősöm, egy kis ideig egy közelebbi ismerősöm is.

Azt láttam, hogy nem voltak céljaik, álmaik,csak úgy voltak. Leplezett önbizalomhiánnyal.Akkor is így volt, akiknél csak a "néha tolok egy kicsit, mert buli"-szinten drogoztak először, és azoknál is akik a problémáik elől menekültek a droghoz. Mert az egy dolog hogy baja van, nehéz élete, de ha célja sincs az öngyilkosság.

Nekem eszembe sem jutott, egyszerűen nem érdekelt, és még annyit tudtam hogy a droggal nincs jövőm..csak a negatív vége és a leépülést látom évek után is. Van aki le tudta tenni, de "cserébe2 inni kezdett..annyira tipikus vége van a sztorinak, és kivételek legtöbbször nincsenek,ha le is szokik az ember, rengeteg lelki-mentális baj maradhat utána.

2014. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy kalap alá venni a hétvegente füvező egyetemistát pl. a napi 2-3-szor hernyót toló karikás szemű hullajelölttel,nem ugyanaz.
2014. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Túlzottan általánosító kifejezés hogy "drogos" így nem tudok a kérdésre válaszolni.
2014. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

Ti,akik gyengének nevezitek a droghasználókat,miből gondoljátok azt,hogy nálatok nem alakulna ki mentális vagy fizikai függőség ilyen szerek használata esetén?

Amennyiben dohányoztok,kávéztok,inkább gondolkodjatok kicsoda a gyenge.

2014. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!