Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Mindenkit eltaszít...

Mit tegyek? Mindenkit eltaszítok magamtól

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve van ez, hogy amikor valakivel beszélgetek, egy idő után olyan leszek, mint valami bâszatlan pičsa, mindenbe belekötök és ordibálok, ilyesmi...És jópár embertől meg is kaptam, hogy el kéne mennem orvoshoz, mert idegbeteg vagyok.

Próbáltam róla leszokni, de nem megy..szerintem amiatt lehet, hogy anyámék mióta csak az eszemet tudom, egyfolytában ordibálnak, veszekednek egymással, kiskoromban sokszor meg is vertek. Nem tudom, mit tehetnék...?

16L


2014. jún. 15. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sok mindent el lehet "tanulni" és ez aztán rögzül, majd az ember továbbadja a saját gyerekének, hacsak erős odafigyeléssel nem tesz ellene valamit.
2014. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jó,hogy beismered a problémát. Te magad tudsz ezen egyedül változtatni,ha valóban akarsz. Mert tényleg ha így folytatod nem lesznek barátaid sőt tartós kapcsolatod sem hiszem, mert ezt egy pasi sem viseli el sokáig. Szépen szedd össze magad és számolj el 10-ig mielőtt megszólalsz. Uralkodni tudni kell magunkon, azért vagyunk felnőttek, mert nem mondunk ki mindent,amit gondolunk. Mérlegelni kell, hogy ez mennyire bántó mások számára. Gondold végig, mit szólnál, ha veled beszéle így valaki.. Nem mondom, hogy könnyű lesz de elhatározás kérdése és remélem akkor most ez meg is van benned. Sajnos biztos köze van a gyerekkori nehézségeidnek hozzá, de mindent meg lehet változtatni, ez a te életed és te alakítod. Ha viszont tartósan nem megy a dolog, gondolkodj el hogy esetleg pszichológus segítségét kérjed. Na csak ügyesen, hajrá, sok sikert! :)
2014. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A szüleim amióta az eszemet tudom, veszekedtek-veszekedtek..Karácsonykor nagyon nagy balhék voltak, hogy egyik megcsalja a másikat(amik csak félreértések voltak)...türtem ezt a sok veszekedést...Majd eljött ismét a Karácsony.Ismét ott voltunk, hogy a szüleim veszekedtek. Apum megverte anyumat..Én meg odamentem anyumhoz és a fülébe súgtam, hogy ,,ennek itt kell vége lennie,váljatok el!'' ..

engem soha nem vertek, de azt nem türtem, hogy anyumat verik(úgy nagyapám, mint apám)

akkor jöttek azok az időszakok, amikor senkivel sem beszéltem, semmit nem osztottam meg senkivel , és mindenkit eltaszitottam magamtól.

azóta pár év telt el, és rájöttem , hogy ez igy nem mehet tovább...tovább kell lépnem..Próbálok barátokat szerezni,és már minden könnyebb.Beszélget,megbizok pár emberben , és bátrabb lettem(talán még túl bátor is). Megviselt minden egyes veszekedés, de rájöttem hogy igy jobb, mert nem kell tovább végignézzem, ahogy egymást lassan megölik:'(

2014. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

3. válaszoló, sajnálom, hogy a te szüleid is ilyenek egymással :(

2014. jún. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!