Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van így értelme a facebooknak?

Van így értelme a facebooknak?

Figyelt kérdés

Hiába koslatok a többiek után, ha a többi pasizik, csajozik a facebook-on. Nem veszik észre az embert. Fel a napszemüveget, lefotózom magam benne, félmeztelen fotózás, tetoválás, minden, így szerzik a nő, vagy lány ismerősüket. Arra mennek a nők, mint virágra a méhek. A nők ugyanígy viselkednek, csakhogy minél több ismerősük legyen.


Ugyanúgy kezdenek már viselkedni lassan az idősebbek is, mint a tinik. Tükörben fényképezés, menőzés, egymás utánzása, ugyanaz a zene, ugyanaz a divat, ugyanaz a szokás.



2014. jún. 16. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem menő, mert nem lájkolta az éjjel-nappal budapestet, nem kedveli Karamelt, Vastag Csabát. Azzal is ki van már a.. Az van már mindenütt, híresebb már, mint maga Hitler.
2014. jún. 16. 11:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elmebetegnek tartom az ilyeneket. Selfizés, csücsörítés, pusztán azért, hogy foglalkozzon velük valaki... Hát keserves egy élet lehet...
2014. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok... Igaz, több ismerősöm van, aki pont ilyen, amiket leírtál.. De olyanok is vannak, akik nem ilyenek.. Lehet, hogy olyan kép van kinn nekik, amiben tükörbe állnak, de bellűl mások.. Vagy mondjuk nagyon csúnya az arca, és én mégis nagyon összebarátkoztam vele.. (csúnya lány) és mondhatni kegjobb barátomnak bizonyult... De csak azért, mert nekem nem a külső az, ami számít.. (de ne legyen olyan, hogy nem tesz legalább egy kicsit magára) nekem a belő az, ami a legfontosabb... 16/f
2014. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg, ami már nem menő, azzal már nem is foglalkoznak.
2014. jún. 16. 11:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg kell tanulni, hogy saját magadon segíthetsz, mire új válaszolnának, vagy segítenének az emberen, már az illető régen megtalálta, vagy megcsinálta magának amit akart. Ez egy ilyen világ.
2014. jún. 16. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lennék most fiatal... Csak a nagy kamugépek öntik magukból a kamuvilágot, mert mindenki olyan ostoba, hogy az már életképtelenségnek számít. Fölnézek a Facebook-ra, és mintha egy varázsvilágban járnék. Ezek az emberek nem fogják megállni a helyüket a való életben. A kajára a pénzt nem fogják csücsörítéssel megszerezni.
2014. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!