Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy az ismerked...

Miert van az, hogy az ismerkedős kérdéseimre kivétel nélkül csak egyetemista és főiskolás csajok privát üzeneteit kapom?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy komoly kapcsolatot,nincsenek nagy igényeim,de mintha oda írnám azt is "Csak egyetemisták"

Én nem vagyok ennyire "képzett",szóval egy ilyen nő mellett kellemetlenül érezném magam,nem működne a dolog.:/

22/F


2014. jún. 17. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor hát írd oda, hogy csak az egyszerűbb, tanulatlan lányok érdekelnek, akik istenként tisztelnek téged az érettségidért...
2014. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert valaki egyetemre jár, nem feltétlenül "képzett", intelligens, több! :) És ez fordítva is igaz: azért, mert valaki "nem tagja a Tudományos Akadémiának", még lehet iszonyatosan okos, jó képességű és értékes ember!


Szóval ne érezd magad kevesebbnek, talán még tök jól ki is jöhetnétek.

24.l

2014. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd oda :Érettségizett fiú. Vagy : szakmunkás fiú. Amúgy meg sok párt ismerek, ahol a nőnek van diplomája, a fiúnak nincs. Lehet, hoyg pont a te gyakorlatiasságod hiányzik nekik! Próbáld meg! Mit veszíthetsz? Csak feltételezed , de lehet hogy így életed nőjétől zárkózol el pont.
2014. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van,de az a baj,én nem viselem túl jól az ilyet,amikor sok témakörben "kuka"vagyok,csak hallgatom és bólogatok,olyan lánnyal tudom elképzelni hosszú távon,akivel több közös témánk van,hasonló érdeklődési körünk,pl.egy kémikussal mit kezdjek,festő léttemre :D
2014. jún. 17. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a szerves festékekről egészen jól el tudnátok diskurálni :D kiváltképpen, ha éppen festékkémikus az illető :D
2014. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Éreztem,hogy valaki majd ezzel jön...-_-
2014. jún. 17. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:

neked mik a beszédtémáid? gondolj bele, ő mindenről tud majd veled beszélgetni, hiszen okos, te meg nem mindenről.


akkor meg mi a gond? megkeresitek a legkisebb közös többszöröst, azaz pl. a ... nem tudom, miről szoktál beszélni? pl. új felnit vettél, arról ő is tud beszélgetni!!


26L (többdiplomás, ne írj privit:D)

2014. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

ezt el KELLETT sütni :D

amúgy miért lettem lepontozva? nem mintha Dunának mennék tőle, de alapvetően kíváncsi természet vagyok :)


előző hozzászólónak, de talán te sem a szó hétköznapi értelmében értetted: attól, mert valaki egyetemre jár, nem feltétlenül okos. sajnos manapság boldog boldogtalan bekerülhet a felsőoktatásba, és így a diploma értéke kb ledegradálódott az érettségi szintjére. (természetesen nem csak ezért, de ez messzire vezetne).


A kérdezőt pedig esküszöm nem értem. azért mert valaki tanul, és nem dolgozik, még számos közös témátok lehet. Nem csak suliból, ill. munkából áll az élet. Gondolom, más is szeret zenét hallgatni, sportolni, kirándulni, bulizni stb :) szóval közös téma bármi lehet és majdnem bárkivel! fő a nyíltság és a befogadás :)

2014. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 kabbe:D

#8 Köszi a választ,ment a zöld:)

2014. jún. 17. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem a végzettség, hanem a tájékozatlanság a bajod. Attól még, hogy nincs diplomám, még remekül el tudok beszélgetni a párommal, akinek viszont van, na de nem is a tanulmányairól társalgunk. Olvass híreket, de ne bulvárt, legyél jobban otthon a világban, akkor majd nem lesznek komplexusaid. Vagy végül is nem kell kibújnod a bőrödből, ez esetben sem jelent akadályt egy diploma, csak keress ugyanolyan felszínes érdeklődésű csajszit.
2014. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!