Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mäs is van igy? Az normalis...

Mäs is van igy? Az normalis hogy valaki feltve öriz regi dolgokat, iromanyokat amiket ezer eve csinalt, sajnal felbehajtani egy lapot, mindent precizen öriz, ov es minden ugyanoda kerüljön vissza?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e. Én majdnem 70 éves vagyok, de megvannak a gyerekeim bölcsődei üzenő füzetei, kisbaba naplói (akkor még nem ilyen csicsás naplók voltak, hanem simán egy füzetben vezettük, mennyit és mit ettek, mennyi volt a súlyuk stb.), a kislánykori emlékkönyvem... na jobb, ha nem folytatom. És igenis, ezeknek állandó helyük van, költözés után is ugyanannak a szekrénynek ugyanarra a polcára kerültek vissza.
2014. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a mindennapi életvitelt nem zavarja, akkor nem gond.
2014. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvannak az ilyenek szerintem. Nekem is van pár dolog aminek megvan a helye évek óta és kész.
2014. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én apám is hasonló, de ő már túlzásba viszi. Semmit nem képes kidobni, a lakás már egy szeméttelepre hasonlít. Az egyik szoba teljesen tele van a kidobni való régi dolgokkal, a konyha felét is elfoglalja, és így tovább.

Nem tud kidobni semmit, mert attól veszteségérzete lenne.

Sőt, még utcán talált dolgot is hazahoz, meg olcsó boltokban mindig vásárol felesleges biszbaszokat, és félreteszi.

2014. jún. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!