Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szerintetek egy lány...

Fiúk! Szerintetek egy lány inkább legyen inkább szebb és kevésbé magabiztos VAGY kevésbé szépségszalon de totál megfelelő önbizalommal?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon idétlen .....
2014. jún. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. Ezt a kérdést neki szaladásból sikerült össze hozni?
2014. jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem rosszabb a kérdező fogalmazásmódja az átlagnál ezen az oldalon. Engem pl. jobban zavar, ha egy egész monitort betöltő írást látok, ami egybefolyik, mert az írója képtelen új bekezdést indítani. Vagy mintha gépelés közben a macska átsétált volna a klaviatúrán... Értem, mit akar a kérdező, még ha kicsit hülyén is fogalmazta meg.

De lány vagyok, nem engem kérdezett.

2014. jún. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
szebb es kevesebb onbizalom:D dea legjobb a total onbizalom es total szepseg. emelle meg egy okos fej, es nem idegesito hang...van itt olyan fiu akinek ezaz alomlanyleiras? jaes: tikoztetek vaolyan akinek bejon a nem tul nagy mell? a hatso azmeg inkabb formas, nem nagy de nemis kicsi v barmi
2014. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés komoly? Ritkán látni ilyen fura kérdést.

Természetesen az első variáns azzal megtóldva hogy a lány legyen rendes is.

2014. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
52%
inkább a második, szerintem, bár én lány vagyok
2014. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Lányként én is a másodikra gyúrok inkább. De férfiban is az tetszik inkább. Akinek kevés az önbizalma, az nem "egész" ember, hanem van némi sérülés a lelkén. És mivel nem kiforrott, érett személyiség, ezért bizonyos dolgokban nem tud felnőtt módjára gondolkodni.


(És az a véleményem, hogy amelyik férfi/fiú az első variánsra szavaz, az nem érett meg egy érett kapcsolatra egy érett nővel. Vagy mert neki sincs önbizalma, vagy mert le akarja nyomni a partnerét, több oka is lehet ennek.)

2014. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat számít a belsö kisugárzás.Legyen egészséges önbizalma egy nönek.Persze ez még kevés.Igazából a hosszú távon a belsö értékekre érdemes gyúrni.
2014. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!