Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam az emberekkel?

Figyelt kérdés

Engem tényleg mindenki utál, pedig nem is csinálok semmi rosszat, nem is beszélek senkivel csúnyán. Mindenki elutasít, vhogy mérges rám mindenki és nem tudom miért. nem szoktam keseregni, panaszkodni (ez most kivétel, mert már elegem van). Barátaim, ismerőseim nincsenek. Ha barátkozok, akkor el vagyok utasítva, mert unalmas vagyok meg "árad belőlem a negativizmus". Nagyon magányosnak érzem magam és már hetek óta nem beszélek senkivel sem. Hogyan kedveltessem meg magam?

köszi


2014. jún. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki mondd valamilyen kritikát, akkor figyelj oda rá, mert lehet, hogy van benne valami, észre veszed magad, esetleg tudsz rajta változtatni. De olyan is van, hogy egy valaki, akinek sokan adnak a véleményére, mond valamit, a többiek pedig követik őt ebben. Próbálj meg kimozdulni, másokkal is megismerkedni, menj táborba a nyáron. Biztos kedves ember vagy, és értékes, engedd meg a körülötted lévőknek, hogy ezt észre vegyék.
2014. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, az a legfőbb gond, h nagyon zárkózott vagyok és emiatt könnyen sztereotipizálnak mások.
2014. jún. 21. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy 15 éves Győri srác vagyok, nagyon reális , és sok ember cinikusnag, negatívnak hisz emiatt,nekem vannak barátaim, akik ismernek és tudják mi a valóság, én ezt még ki is használom, poénkodok vele, ami elég gyakran be szokot vállni,

Nehagyd hogy a környező. Világ elkeserítsen, beszélj valakivel, bárkivel, mert ha magadba tartod abból komoly problémák is lehetnek.

2014. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dale Carnegie - Sikerkalauz 1. (Hogyan szerezzünk barátokat?)


Szerintem pdf-ben fent van a neten, de a nagyobb könyvesboltokban is megvehető, nagyon hasznos és könnyed könyv a témában, sok "esettanulmánnyal".

Kamaszként hasonló gondjaim voltak és sok hasznát vettem a belőle tanultaknak.

2014. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2014. jún. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!