Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyennek találjátok az...

Ti milyennek találjátok az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Az én tulajdonságaim végülis.... Nagyon szeretem a sci-fi-t (MARVEL, Doctor Who, Star trek, ilyenek), imádok olvasni mindenfélét, minden féle zenét szeretek (kivéve a metált és a rappet), szeretek rajzolni, klarinétozok.

(Bi vagyok, szóval leszbik véleménye is érdekel) Normális válaszokat írjatok légyszi!!!



2014. jún. 22. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve: figyelemhiányos.
2014. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nálam jó vagy
2014. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért lennék figyelemhiányos?
2014. jún. 22. 18:23
 4/19 anonim ***** válasza:
A sci-fiket,rajzolást én is szeretem,klarinéton szerencsére nem játszom.
2014. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni, hogy 16/L vagyok
2014. jún. 22. 18:28
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok leszbikus, de ha az lennék, bírnálak :D

Én is bírom a sci-fit meg társait, még rengeteg mást mint amit felsoroltál, olvasni is szeretek, zeneileg picit válogatósabb vagyok, de a metált bírom, rajzolni is imádok, viszont klarinét helyett a furulya az egyetlen hangszer, amit meg tudok szólaltatni, azt is biztos elfelejtettem mára :)

2014. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igazából ebből nem nagyon lehet eldönteni, hogy milyen ember vagy. Ha egy lány szereti a sci-fit nem egyértelmű, hogy biszexuális vagy homoszexuális. Ez még kevés, esetleg az érdeklődési körre, ízléskultúrára lehet következtetni. A sci-fin belül is vannak eltérések. Az olvasás jó dolog, ha olyan témákat olvasol, amik tényleg hasznosak... Pár évig én is klarinétoztam, de utáltam a tanárnőm miatt. Szóval a személyiségedre ezekből a tulajdonságokból nehezen lehet következtetni. Csak a saját ízléskultúrádat írtad le. A sci-fiből lehetne arra következtetni, hogy nem vagy hisztis, de szerintem az elhamarkodott lenne. Szóval ezekből a "tulajdonságokból" nem igazán lehet következtetni. Szóval ilyen formában elég nehéz bármilyennek is találni. Csak az emberek sokszor ezekből az elemekből következtetnek, döntenek, hogy szimpatikus vagy-e vagy sem. Úgy gondolom ezekből jönnek a problémák.
2014. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok hisztis, és mindenki szerint nagyon kedves, aranyos vagyok, de egy kicsit zárkózott.
2014. jún. 22. 19:29
 9/19 anonim válasza:
Én biszex és a leírtak alapján szimpatikus vagy.
2014. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de a leírtak alapján az érdeklődési körünkben elég nagy az átfedés (lányok, sci-fi, olvasás, zene), úgyhogy ennyiből szimpatikusnak tűnsz. :)
2014. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!