Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most, mennyivel szeretnétek...

Most, mennyivel szeretnétek fiatalabbnak lenni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

35 éves férfi vagyok.

És örülök hogy már 35 évet megéltem.

Az első autó élménye

Az igazi megtalálása

Az új ház építése (na ez azért kemény volt)

Az első új autó

A kisfiam születése


Én ezt már mind megéltem.


http://www.youtube.com/watch?v=aobuOsx4RxA csak egy videó a sok közül.


Ő és a sok sok szerencsétlenül járt fiatal milyen boldog lenne ha 35 évet élhetett volna nem csak 18-at

2014. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja válasz : semmivel.
2014. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24F semmivel. Ki nem állhatom a fiatalok felszínes, érték és felelősség nélküli dolce vita világát.
2014. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semennyivel.

Lényegében most is ugyanúgy bármit megtehetek, amit 18, 20, 25 évesen is megtehettem, legfeljebb pár dolog a megváltozott rutin miatt kevésbé olajozottan menne (nappali tagozatos tanulás pl.)

32 vagyok.

2014. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39 vagyok, így most jó. Már sokat tapasztaltam, de még nem vagyok középkorú, egészséges, erős vagyok, jól vagyok a bőrömben. Nem lennék fiatalabb, de nem bánnám ha így maradna minden, s nem lennék egyszer öreg. Szóval inkább megállítanám az időt ha tehetném.
2014. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, már jogilag bármit megtehetek, teljesen egészséges vagyok, nyár van, szünet van, szinte semmi felelősségem nincs. úgy érzem ez a nyár a csúcspont az életemben, eddig mind rosszabb volt és ezután is mind rosszabb lesz. nem akarok fiatalabb lenni és azt kívánom, bár ne kéne öregednem se
2014. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23 vagyok - 7 évvel ezelőttről szívesen újraindulnék.


Sok mindent nem tettem meg megfutamodásból, lustaságból vagy közönyből, aminek most iszom a levét. Persze lehet, hogy jól jövök ki belőle még így is, de azért sajnálom, hogy bizonyos fordulópontokat nem tudtam elég okosan kezelni.

Azért így is tanulok talán belőlük.

2014. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!