Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a beszélgetésről? (ismerkedős oldal, első beszélgetés (si kísérlet) )

Figyelt kérdés

NŐ 21:06

Szia!

NŐ — 21:06

Kellemes estet!

FFI — 21:36

hogy vagy?

Móna — 21:40

Ez a legfontosabb amit tudni szeretnel?

FFI — 21:42

jah valahol el kell kezdeni a listát.

FFI — 21:42

igen, érdekel, hogy hogy érzed magad

NŐ — 21:43

szänalmas

NŐ — 21:43

mär ne haragudj!

NŐ — 2014.06.22. 21:43

ez bejött valaha is bärkinek?

NŐ — 21:43

mert nekem nem.

NŐ— 21:44

felnött ferfi vagy, kreativ is lehetnel.

NŐ — 21:45

De szerintem, itt älljunk is meg! Nem engem keresel, En öszinte vagyok, es most megbäntottalak.

NŐ — 21:45

Bocsänat.

NŐ — 21:45

Szia

FFI — 21:45

jó, hát jogod van a véleményedhez.



2014. jún. 23. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

1. Ki az a Móna?


2. Szerinted hogy érzi magát az az ember, akinek a szövegét most feltetted ide ország-világ elé?


3. Ez egy nagy nulla, mindkét ember részéről.

2014. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy a csaj egy bunkó 3,14csa.
2014. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a srác részéről nem is nagyon lehetett volna több, mert a csaj esélyt sem adott.
2014. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a véleményem??

Nőként azt mondom, hogy a nő szánalmasan bunkó lehet. HA férfi lennék, kiröhögném, és hagynám a fenébe.

A nő nem csak bunkó de az intelligenciája is a béka segge alatt van. Hogy miért? Mert két idegen akik sosem beszélgettek egymással, azok illemből bizony a "hogy vagy?" "hogy érzed magad?" beszélgetéssel szoktak indulni.

Mégis a nő mit gondolt?

Mit kellett volna mondania a férfinak?

Ha ezzel kezdte volna, hogy

- hello, mond mekkora csöcsöd van? és sz*pni szeretsz??


Akkor a nő szóba állt volna vele???

2014. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted hogy érzi magát az az ember, akinek a szövegét most feltetted ide ország-világ elé?"


Ki nem sz..ja le?!

2014. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem rövid és lényegre törő, bunkó r*banc. :)

Én azért a csajjal szívóztam volna egy kicsit, ha már ilyen szépen bemutatkozott.

2014. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyökér ez a NŐ...
2014. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

B**nkó pitssa! De komolyan mit kellett volna kérdezned? "Milyen fazonra borotválod b**zdmeg?" "Szereted a 20 centis f**szt?" Vagy mit?

Te, írt már meg az ismerkedős oldal, meg a csaj nevét privátba, és majd kérdezek tőle olyat, amitől nem lesz ilyen nagy az arca.

2014. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Véletlenül maradt ki az egyik helyen a név, azt hittem, mindenhol átírtam, majd' megfagyott bennem a vér, mikor az első válaszoló rákérdezett a nevére. Elbactam, bevállalom. Több keresővel gyorsan leellenőríztem, nem lehet ennyiből megtalálni.

Nem adok ki sem privátba sem nyilvánosan többet, nem a bosszúállás a célom, hanem a véleményetek érdekel, hogy hátha találok még valakit, aki szerint gáz megkérdezni valakitől, hogy hogy van.

Itt nincs jó vagy rossz válasz: vélemény van!

Mindenki zöldet kap, válaszától függetlenül!

2014. jún. 23. 18:32
 10/14 sellő1987 válasza:
100%

Én viszont sok Monát találtam :D

A te nevedet is megnéztem, ott is van bőven találat. És szerintem kreatív vagy, és nem szánalmas :) (ha valóban te vagy) :D

Női véleményem amúgy, ez az a fajta nőnek néz ki, aki nem társat, hanem "pénzt keres". Vagy lusta dolgozni, vagy semmihez nem ért. És ő minősíti le a másikat? Na, ez a szánalmas. Bennem mindig jó benyomást keltett, ha kultúráltan próbált ismerkedni velem valaki.

Ne is foglalkozz vele, vannak még a mai világban is NŐK! Kitartás!


L/27

2014. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!