Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt feszegetném, hogy miért...

X0X kérdése:

Azt feszegetném, hogy miért lesz lassan "alapvető" emberi tulajdonság egymás átverése? Nem csak az alább említett példa esetén. De már szinte mindennapos és nem csak ilyen formában.

Figyelt kérdés
Mint például a mai nap egy ismert üzletben ahol szemrebbenés nélkül átvertek nem kis összeggel. Az már persze az én hibám, hogy hebrencs voltam és hirtelen nem kapcsoltam. De az átverés már készített akció volt az öreglány részéről. Nem is értem hogy miért kell ez. Persze nyilván el fogom mondani mindenkinek hogy ide ne menjen vásárolni, ez a minimum!

2014. jún. 23. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul fogod fel. Nem az átverés "lesz", hanem az őszinteség a problémás.


A hazugság annyira alapvető hogy már a csecsemők is csinálják.

2014. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnét tudod, hogy szándékos volt? Pláne, ha csak utólag vetted te is észre!

Talán, ha leírnád, mi történt és nem rébuszokban beszélnél, akkor jobban tudnánk véleményt alkotni róla.

2014. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!