Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a ti történetetek?

Mi a ti történetetek?

Figyelt kérdés
Ami oda vezetett, hogy már nem azok az emberek vagyok, akik voltatok és ugyan elfogadtátok azt, érzitek, hogy talán nem így lett volna, ha az a bizonyos esemény vagy emberi kapcsolat nem lett volna :)
2014. jún. 30. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szakítok anno a párommal, most közmunkán kaparnék. Most meg jól élek.
2014. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem leszek szerelmes valakibe... Akkor nem lennék depressziós azért, mert nem szeret viszont két éve. És nem lennék érzékeny, bunkó, nem fájna az elválás még bizonyos helyektől is.
2014. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön teljesen megváltoztam, nyitottabb, vidámabb lettem, elfogadtam magam (kövér vagyok, de Magyarországon sötét, bő ruhákat hordtam, igyekeztem láthatatlanná válni), ma színesen, csinosan öltözöm, sminkelek, élvezem, hogy nő vagyok. A párom is rengeteget változott, nagyon jó irányba, akkor még csak jártunk, mára hozzámentem feleségül. Elfogadóbbak lettünk mind a ketten, intelligensebbek, ezt határozottan állíthatom. Sok olyan tulajdonságunkat levetkőztük, amire mások azt mondanák, "tipikus magyar".


Én nem az az ember vagyok, aki kiment külföldre, és ezért minden nap hálás vagyok.

2014. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokat csalódtam az emberekben, családban és barátokban egyaránt. Nem nagyon számíthattam senkire sem, segítség helyett is inkább a kioktatást kaptam. Ezért lettem még zárkózottabb és bizalmatlanabb, mint voltam. Talán kissé érzéketlen is lettem az évek során.
2014. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon "magasan" voltam és hatalmasat estem, elveszítettem mindent és a barátaim elhagytak. Meg kellett alázkodnom.
2014. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kitartást!!!! Találjátok meg az életben a szépet!! :)))
2014. jún. 30. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én történetem most kezdődik ;-)
2014. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó... ezt hogy érted? :P Mesélsz privibe? :)
2014. júl. 17. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 14 éves koromig egy felszabadult, talpraesett, őszinte, életvidám kamasz voltam. Utána középiskola első évében volt egy orosz tanárnőm, aki év elején rám nézve megjegyezte, hogy de érdekes ez a lány (mondta a nevemet), hogy minden érzelem meglátszik az arcán.


Én ettől a mondattól úgy megijedtem, hogy innentől kezdve kialakult nálam egy gátlásosság, ami egyre csak erősödött. Akkor még nem volt net, hogy megkérdezzem valakitől, hogy mi is ez, és miért nem tudok többet olyan lenni, mint régen, vagy a többiek a környezetemben.


Csak jóval később, már felnőtt koromban, amikor ennek folyományaként depressziós is lettem, és elmentem egy pszichiáterhez (pszichológushoz is jártam, de ő csak teszteket csináltatott velem) derült ki, hogy szociális fóbia a neve a szorongásomnak. Sok évig szedtem gyógyszert, mire ugyanolyanná tudtam válni, mint az ominózus mondat előtt, de a fiatalságom, és a felnőtt korom jó része gúzsba kötve, teli gátlásokkal, depressziósan telt el, köszönhetően annak a nőnek, akinek fogalma sem volt a pedagógiáról, és egy kamasz lelkivilágáról.

2014. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Együtt érzek veled! Remélem, hogy most már be tudod pótolni azt, amit akkor elvesztettél!
2014. júl. 18. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!