Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért osztják meg az...

A nők miért osztják meg az éppen aktuális érzelmi állapotukat facebookon? Mi értelme van? Engem idegesít.24F

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Amikor egy kérdés úgy kezdődik, hogy "a nők", vagy "a férfiak" égnek áll a hajam. Azok a nők, akik naplónak használják a Facebookot, valószínűleg figyelemre vágynak. De hidd el, nem csak olyanok léteznek.:)
2014. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim nem igazán csinálnak ilyet. Szelektálj, pl. aki idegesít, annak vond vissza a követést és nem látod, miket ír ki.
2014. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert feltűnési viszketegségük van. De nem mindenki ilyen. Engem is idegesít, de az olyanokat nem követem.

17\L

2014. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

El kell jutni odáig, hogy felismerjük: nem minden ember egyforma. Tehát a világ nem a te alteregóidból épül fel, hanem különféle jellemű és érzelemvilágú emberekből.

Vannak, akik (nemcsak a Facebook-on) szeretik megosztani az érzéseiket, nekik megkönnyebbülést jelent, ha kibeszélik (kiírják magukból), vagy csak olyan típusok, hogy mások előtt is kimutatják, mit éreznek. Vannak, akik jobban szeretik magukban tartani és még ezerféleképpen különbözhetnek az emberi jellemek.

Én láttam már férfit is, aki imádta az aktuális érzelmi állapotát a Facebook-ra kitenni, tehát még csak nem is merném azt állítani, hogy ez csak és kizárólag női tulajdonság.


Egy tanács: ha nagyon zavar ez valakitől, rámész az adatlapjára, ott fenn van olyan, hogy "követés", azt kikapcsolod (egy kattintás az egész) és innentől volt-nincs idegesítő érzelemposztolás a hírfolyamodban. :)

2014. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem férfi ismerőseim csinálják inkább ezt.

Amúgy első válaszolónak igaza van.

Szerintem, amikor valaki ilyen kérdést ír ki, csak bele akar rúgni a másik nembe.

2014. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert tanulatlan seggparaszt idióták!
2014. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!