Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról,...

Ti mit gondoltok arról, amikor egy túlzások nélkül is csúnyának mondható lány/nő egy átlagos ember büszkeségével és önbizalmával rendelkezik?

Figyelt kérdés

Nekem is tanácsolták már, hogy próbáljak megelégedni azzal, amit az ölembe pottyant a szerencse. Azt sugallja a világ körülöttem, hogy örüljek, sőt, legyek nagyon hálás, ha valaki rám néz és kapcsolatot szeretne velem. És véletlenül se legyenek igényeim. Még csak jelképesen se várjam el, hogy a férfi küzdjön értem, a nagyon jó pasikra pedig egy pillantást se vessek.


Ti nevetségesnek tartanátok, ha egy csúnya lány teljes mértékben egy normális, büszke nőként viselkedik? Tudnátok tisztelni úgy mint a többi, átlagos embert?


2014. júl. 3. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a körülötted lévők hülyeségeire, sok érték létezik még a szépségen kívül. Mindenkinek szüksége van egy egészséges önbizalomra.
2014. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én általában nem szoktam besorolni az embereket csúnya/szép kategóriába, mert szerintem mindenki szép a maga módján, ezért simán! Ne mások mondják meg, hogy milyen légy! Legyen önbizalmad! Az már úgy is ritkul az embereknél. :/


14/L

2014. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedhet úgy, de azért egy határt ne lépjen át, mert röhejessé teszi magát...
2014. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van!

Nem csak a kinézet számít! Nekem is van "csúnya" ismerősöm és mégis nagyon sokan kedvelik, mert a személyisége tök jó! Kedves, vicces stb... Az önbizalom pedig kell! Engem mindig azzal csesztettek, h dagadt vagyok, és tudom h igazuk van, de tudom magamról hogy le akarok fogyni és jelen pillanatban is teszek ellene. És ezért pl már felnéznek rám, a kitartásom miatt. Fiú vagyok, és lány ismerőseim is vannak, sőt, volt akinek már tetszettem is, mert tök jól kijöttünk egymással stb... pedig átlagban röhögnek rajtam az emberek. Sok és erős önbizalom kell! Pl hallgass zenét, nekem ez bevált! ;)

2014. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A büszkeség és az önbizalom nem a külsőből kéne, hogy fakadjon. Az csak egy része a dolognak, hogy mondjuk elégedetten nézel a tükörbe, de rengeteg más dolog is létezik, ami miatt az ember egyenes háttal járhat a világban.

Vannak dolgok, amiken nem nagyon tudunk változtatni, de ha törődsz magaddal és adsz magadra, akkor igenis lehetsz büszke magadra. A kisugárzás is rendkívül fontos és a belső értékek. Ha emberileg minden rendben és egy kiegyensúlyozott, harmonikus személyiség vagy, akkor el is várható, hogy legyen önbizalmad.

2014. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, azért ne lépje túl a határt, ez is fontos, ne legyen bunkó másokkal, meg ne higgye agáról, h mindenki fölött van, de azért kell az önbizalom! :) Meg a kedvesség! :)
2014. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!