Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Nő vagy Férfi szép legyen...

A Nő vagy Férfi szép legyen vagy tüzes, tanult vagy humoros, csontos vagy teltkarcsú, intelligens vagy kedves? Milyen tulajdonságokat helyeznétek háttérbe egyes számotokra pozitív értékekért?

Figyelt kérdés

Senki nem tökéletes, így mindig kompromisszumokat kell kötni az élettel, ill. partnerünkkel. Sok negatív jellemvonást elnézünk, ha épp megkapjuk azokat, melyek nekünk fontosak. Nektek milyen tulajdonságok jelenléte tolja háttérbe a rosszakat?

pl: - Inkább legyen bájos, szegény, mint gazdag egy hülye famíliával a háta mögött (mondjuk, egy gonosz anyóssal). - Ha a csajnak jó nagy mellei vannak, kit érdekel, hogy sánta. /legalább jobban ringnak a cickói :-)/ - Ha sportos a pasi, akkor nem zavar, hogy segédmunkás.



2014. júl. 3. 16:45
 1/6 anonim válasza:

Külső: Szép kidolgozott testnél nem érdekel pl. hogy milyen magas, a lényeg nálam legyen magasabb egy picit. Ha szép haja van nem érdekel annyira a szemszín.

Belső: Ha dohányzik akkor legalább alkoholt mértékkel. Inkább legyen szegényebb, mint gazdag nem szeretnék egy beképzelt egoista pöccsel együtt lenni újra.Inkább szenvedélyes legyen, mint romantikus. Ha van is diplomája ne nézze le azt, akinek nincs, szóval inkább szakmája legyen, én többre becsülöm. Inkább legyen kedves, mint intelligens.

AMúgy tetszett a kérdés. :)

21N

2014. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki tanult az általában okos és a humorhoz kell ész. Szóval kettő nem zárja ki egymást, sőt. Intelinges vagy kedves? Az inteligens alatt valószínű a fejlett EQ-t (érzelmi intelingencia) is érted és akkor akit szeret azzal kedves.
2014. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külsőleg a férfi legyen ápolt és igényes, tovább nincs felsorolásom :D

De ez tök nehéz kérdés :D De mondjuk akkor a kérdéseidre válaszolok.

Szép vagy tüzes? hát inkább tüzes legyen, mert egy szép de lagymatag sráccal életemet is elunnám

tanult vagy humoros? humoros legyen. de azért legyen intelligens, nem feltétlen a második világháború menetét, vagy a másodfokú egyenletre vagyok kíváncsi, hanem a gondolkozására

csontos vagy teltkarcsú? Hát kettő között, de ha már ilyen nincs akkor teltkarcsú (ami még nem kövér)

Intelligens vagy kedves? na látod ha csak az egyik van jelen egy férfiban akkor hagyjuk :D

2014. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp tüzes legyen, akit állandóan kívánok, akkor a külső nem számít annyira. Humoros legyen mindenképpen, de azért az élethez legyen kompatibilis, és ne égessen le a buta hozzászólásaival az ismerőseim előtt. Nekem a vékony pasik sose jöttek be, olyan férfiatlan. Ha nagyon kell választani, akkor inkább legyen egy kis pocakja, minthogy sovány legyen. A kedvesség fontosabb nálam. A céltudatos, magabiztos, talpraesett pasiknak, akiknek jó szexuális kisugárzásuk van, és esetleg még hűséges fajták is, szinte bármit elnézek. Igazából csak az a lényeg, hogy fogjon meg valamivel.


L/21

2014. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kérdés lényegét tekintve nem pont a fenti változatokon van a hangsúly, csupán példának szántam őket. A lényeg, hogy senki nem tökéletes. Kompromisszumokat kell kötni minden kapcsolatban! Valahol mindenki felállít egy értékrendi sorrendet a lehetséges ill. már létező kapcsolataiban. Kinek a külcsín, kinek a belbecs az első, majd ezeken belül is akadnak részletekig menő elvárások. Majd léteznek olyan tulajdonságok, melyet hajlandó háttérbe helyezni egyes-, a saját listáján-, pozitív tulajdonságokért.

Azon emberek, akik nem képesek kompromisszumra általában hoppon maradnak-, divatosan mondva tartósan szinglik lesznek. Jellemző rájuk a rövid, ill. sokszor az egy éjszakás kapcsolat. Hiszen képtelenek elviselni a másik ember rossz tulajdonságait.

Egy röpke fellángolás utáni szenvedélyes szex másnapján veszi csak észre, hogy újdonsült partnere egyik szeme kancsal, vagy horkol, netán beszédhibás, nem tud szellemesen társalogni, nincs diplomája, nincs munkája... netán hölgypartnere mellei vagy férfipartnere heréi nem egyforma nagyságúak....

Ellenben egy rugalmas természetű, alkalmazkodni képes nő/férfi boldog kapcsolatban képes élni. Belátva önmaga sem tökéletes, így kedvese hibáival szemben is elnéző.


Amire én kíváncsi lennék, milyen negatív tulajdonságait viselitek el párotoknak, és melyek azon pozitívak, amiket kifejezetten kedveltek?

2014. júl. 4. 21:51
 6/6 A kérdező kommentje:

Magam is megosztom veletek ezeket.

Nem illik nyilvánosan ilyet mondani, de itt magunk között :-) Tehát nejem hihetetlen mértékben képes horkolni. Ezen tulajdonsága engem soha nem zavart. Első közös estén óta örülök, hogy mellettem alszik el. Élvezettel nézegetem őt mai napig (10 évi házasság után is) alvás közben. Pedig már nem olyan lányos az alakja sem, de annyi sok pozitív tulajdonsága van, hogy a rosszakat nem is látom szinte. Pl.: Egykoron gyönyörű hosszú, sűrű, göndör hajjal rendelkezett, mely manapság ritkán szép, töredezett, festett. Számomra nagyon vonzó volt ismerkedésünkkor, szinte szimbolizálta kedvesem latin stílusát. Hiányzik, de nem izgat, hiszen olyan jó vele összebújni, nagyon kellemes vele jó sokat beszélgetni.

Számomra fontos egy nőben a szép arc, de nem lényeges az alkat. Nem túl fontos a vagyoni helyzet, de legyen okos, tanult, értelmes, kedves és értse a humort. Nem lényeges a mellméret, de a feneke viszont legyen kerek, formás, kemény.

2014. júl. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!