Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme tükörben vakuval...

Mi értelme tükörben vakuval fényképezkedni?

Figyelt kérdés
Rengeteg embernél látom főleg facebookon, de más közösségi oldalakon is.Mi értelme?Nem is látszik semmi az illetőből csak egy fehér fény

2014. júl. 12. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
En kifejezetten nem szeretem ezt a foto stilust!!azert fotozak igy magukat radasul sotozat fotot:)mert azt hiszik tölük nincs szebb ,es ön imadok föleg amikot verset irnak. Vagy pl:nincs parom,velem nem birni,stb.... a hatamon a szőr is felàll az ilyentöl!!!!
2014. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, hgogy ne látszódjon mennyire csúnya a pofája valójában. Ezért vakuznak bele a saját képükbe.
2014. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
94%
Ezt általában a kis k#&vák csinálják ,azt hiszik ez a ki#&szott menő.
2014. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar a kis ratyi gyerekek is kezdik,nékik ez most trendi,divatos,és azt követni kell mert ha nem kiközösítik érte,birkák a gyerekek,komolyan mondom.
2014. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Na es mikor meg be is csucsoritenek! Hanyadek! A legnagyobb vicc az, hogy nem csak tinik, hanem 40-5-esek is.
2014. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Es mikor ki irjak hogy like ha jarnal velem :)
2014. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmm én ilyet csak régebben láttam, mostanában csak simán tükörbe fotózást látok. Persze nem követem ezeket, szóval lehet le vagyok maradna, bár jobb is.
2014. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert nyomorék tanulatlan kur_vákról van itt szó, akiket nem neveltek a szüleik.
2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!