Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon de nagyon kövérnek...

Nagyon de nagyon kövérnek találom magam. Nem tudom hogy most testképzavarom van e vagy tényleg kövér vagyok.163 cm 50-51 kg 16 éves lány. A lábamat vastagnak látom és a fenekemet nagynak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy.

Inkább kifejezetten vékony lehetsz, nemhogy kövér.

2014. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ugyanilyen adatokkal engem anorexiásnak hívnak...:D
2014. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz kövér, mert a testtömegindexed a "sovány"-kategóriába esik.

ez azt jelenti, hogy testképzavarod lehet és a probléma éppen az ellenkezője az általad véltnek.

De ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor sportolj, az javít a közérzeteden és másképpen fogsz magadról vélekedni.

2014. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit csinálj? Kérj meg valakit, hogy csináljon rólad egész alakos fotót. Nem egy anorexiában szenvedőtől olvastam, hogy úgy jött rá, hogy télleg beteg (sovány, amit ő nem lát), hogy látta magát fényképen.

És megdöbbent.

Nem azt mondom, hogy anorexiás vagy, csak a fénykép egy nagyon biztos visszacsatolás. Nem egyenlő a tükörrel.

2014. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sovány vagyok genetikai okok miatt.

158 cm, 50 kg.

Nem hiszik el, hogy ennyi vagyok, mert a hasamra megy szinte minden, de a kezem/lábam vékony.

Kérdezz meg több ismerőst.Szerintem is sovány vagy, de ki tudja, milyen az eloszlás.

2014. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha kövérnek látod magad,akkor testképzavar.Előző vagyok, aki annyi kg, mint te, de alacsonyabb.Lehet nem arányos a tested,mint ahogy az enyém sem, de tuti,hogy sovány vagy.
2014. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pandas74 ***** válasza:
Amikor ennyi idos voltam ,a velem egyidos a baratnom,165 magas es 54 kilo volt,es egyben szamomra a foldkerekseg legszebb ,legvonzobb,legszexisebb lanya!A magassag ,suly arany nalad is hasonlo!Ne aggodj, a sulyod miatt,nincs okod ra!
2014. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavarod lehet.

Kérlek, kérlek, ismeretlenül is, ne hagyd hogy bárki elhitesse veled, hogy kövér vagy. Nekem 16 évesen ugyanezek voltak a paramétereim, és kábé 100 kilónak láttam magam, legszívesebben elrejtőztem volna és nem hittem el ha valakinek tetszettem.

Mára közel a 30 éves korhoz 108 kiló vagyok, és "végre" egyezik a tükörkép és a valóság negatív értelemben, most örülhet a sok szemét, aki állandóan azt sulykolta, hogy kövré vagyok. Akkor nem voltam, most igen.

Inkább üsd meg aki bánt.

2014. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen... Lány vagyok,15 múltam pár hónappal és 163 cm és 57 kg vagyok. A hasamból adhatnék le, picit husis de kövérnek korántsem lehet nevezni! Téged meg ezekkel az adatokkal?! Vékony lehetsz, azt mondom mert kizárt, hogy ennyire nem megfelelően osztódjon el rajtad a zsír,súly.
2014. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. júl. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!