Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Martin Garrix zsidó?

Szerintetek Martin Garrix zsidó?

Figyelt kérdés
Apám bejött múltkor a szobámba meccset nézni, és a falamon meglátta a poszteremet róla és kérdezte, hogy ki az a zsidógyerek ott a falamon..először nem hittem hogy az, aztán megnéztem és az eredeti neve Martijn "Garritsen" ami azért nekem gyanús..ti mit gondoltok?

2014. júl. 14. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Rákerestem. Az egyik számának a szövege:


"We're the fuckin' animals

We're the fuckin' animals"


Azért ennyire mély és nehezen érthető dalszöveget nem vártam egy előadótól sem.

2014. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat igen:D DE AKKOR MOST ZSIDÓ VAGY NEM?
2014. júl. 14. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi zsidós nincs Garritsen névben. Attól persze még lehetnek zsidó ősei. A zsidó vallást viszont biztos nem gyakorolja.
2014. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Mit számít? Egy biztos: apád egy kockafejű, korlátolt hülye.
2014. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Külsőre az. Mivel ilyen rövid idő alatt be tudott futni ilyen produkcióval, szintén az, mert nem néger, az biztos.


előző: Attól miért lenne hülye az ember? Nem volt odaírva, hogy gyűlölködve kikelt magából és le akarta szaggatni a képet és közben azt üvöltötte, h 'Die Juden sind unser Unglück!' Vagy még az is lehet, hogy a Nationalelf játszott épp és pont a németeknek szurkolt. Micsoda emberek vannak... (Ezért tart itt ez az ország, stb.)


Egyébként valóban nem értem, hogy mi gyanús van a nevében, meg mivan, ha Benjamin Kirschbaum lenne az eredeti neve? Ha senkit nem hallagatnánk, aki zsidó, akkor csak Fekete Pákó és Bódi Guszti maradna...

2014. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mit számít, hogy zsidó vagy nem.Ember, ezen bolygón él. És ha a? Akkor letéped a posztert a faladról, felvágod az ereidet, mit fogsz tenni? Egy embert ne az etnikai hovatartozása után itéljünk meg és ez mindenkire igaz.Vannak ugyan szereotipiák, de nem helyes, ha ezeket kanyar nélkül bevesszük.
2014. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eltaláltad,HOLLAND!:D
2014. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NémethDorina0917 válasza:
Azért az a neve, mert holland! :'D
2016. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!