Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek itt mindenki...

Szerintetek itt mindenki frusztrált és nincs élete? Ti miért vagytok itt? Szeretitek a közösséget?

Figyelt kérdés

Most volt egy kérdés, de törölték, mert sokan írtak konkrét neveket.


Az a furcsa, hogy én pl. szoktam itt munkahelyről lógni ebédszünetben, válaszolgatok a gyerekvállalás, jog, emberek témákban.


Vagy pl. érdekel a szépségápolás is, ott is megfordulok. A humor kategóriában meg olyan sokat nevetek, de emellett dolgozom+emberekkel is vagyok, szóval van életem...


Ti miért vagytok itt?:) Ti is normálisak vagytok, csak szerettek néha fórumozgatni?:)


2014. júl. 15. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Segíteni szeretnék másokon. Na ez biztos nem "normális" sem itt, sem az életben. De olyan sok magányos ember van, aki senkihez sem szólhat. Igyekszem fejleszteni magam, elég sok pszichológiai könyvet elolvastam, ami persze rajtam is sokat segített.

Ez nem egy közösség.

2014. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18. hsz-ben ott a válaszom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__588..


Vannak céljaim, 3 szakmám, munkám, félretett pénzem...de még nincs párom...van életem, csak még az értelmét nem találtam meg :)


21F

2014. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

99%ba csak munkabol lepek be, mertunom magam, baratok meg nem ernek ra.

ez a %ozas komolytalanna teszi az egeszet (pl utolso 0% om, kerdes tetszik e ez a nev, vki irta nem 0%, nekem tetszett 0%)

bar vannak jo kerdesek is amire reszletes valaszt tudok adni, az olyant szeretem.

2014. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyedül vagyok, munka után vagy olvasok, egyebet ténykedek, vagy válaszolgatok az értelmes kérdésekre, ugyanakkor kérdezgetek általam nem tudott dolgokat.

Nézőpont kérdése, hogy ki normális :).

2014. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra késztet, hogy olyan dolgokról is elgondolkodjam, ami amúgy magamtól eszembe sem jutna, így a válaszaim által nagyobb lesz az önismeretem.


Érdekel mások gondja, hogy a többi embert mi foglalkoztatja, hogy áll hozzá egy dologhoz, több aspektusból lehet látni a problémákat, meg jó segíteni is… bár az nem esik jól, amikor valaki privátban megkér, hogy segítsek neki, kérdezget, válaszolok, aztán a hosszú levélfolyam végén azt sem mondja, hogy köszi - mondjuk azért nem mindenki ilyen.


Szerintem nemcsak frusztrált, magányos emberek járnak ide, én is férjnél vagyok, csak valahogy elkapott itt ez a virtuális kérdezz-felelek játék, és egyelőre még nem tudtam megunni.

2014. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is segíteni próbálok, de egyre inkább úgy látom, a többség menthetetlen.


ez szerintem sem közösség.

2014. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!