Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúkat zavarja hogyha egy...

A fiúkat zavarja hogyha egy lány trágárkodik?

Figyelt kérdés

Akarom mondani csúnyán beszél.


Lányként mondom, hogy ezek szerintem hanyagolhatóak! De a fiúk mit gondolnak erről?


16/L


2014. júl. 15. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha néha-néha kicsúszik egy-egy ilyen szó, hát Istenem ez van, de aki folyamatosan és minden ok, indok nélkül, az igenis zavaró, visszataszító, nem csak lányoktól, fiúktól is.
2014. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze néha mindenkinek kicsúszik a száján. De számomra különösen a nőktől, igazán kiábrándító tud lenni.
2014. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lányoktól hallani eléggé zavaró...de vannak olyan "heves helyzetek" amikor pont oda illik egy kis káromkodás :) már ha érted mire gondolok...


21F

2014. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

tudja a fa##om :D

engem am nem.

2014. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi :))
2014. júl. 15. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Múltkor a vonaton pont egy fülkében utaztam két csajjal. Igazából jól néztek ki, talán ezért is ültem be oda, de nagyon hamar megbántam. Ugyanis végig olyan ordenáré módon beszélgettek, hogy idegesítő volt hallgatni. Nálam nagyon kiábrándító tud lenni, ha egy lánynak minden második szava k... és b... meg. Még én sem beszélek így folyamatosan, fiúként. Jó, néha becsúszik egy-egy káromkodás, mint ahogy lányoknál is becsúszhat, nem azzal van bajom. De aki folyamatosan így fejezi ki magát, az nagyon undorító. Fiúknál is, de különösen lányoknál. Úgyhogy meg is bántam, hogy abba a fülkébe ültem...
2014. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lánytesóm is ilyen. Szerintem ismert társaságban nem gond, viszont nagy nyilvánosságban helytelen viselkedés.
2014. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, veled értek egyet (főleg) :D Én is szoktam káromkodni, ezért is írtam ki a kérdést, és mert szerintem hanyagolhatnám :S arra lettem volna kíváncsi igazából, hogy akkor nem kéne-e rondán beszélni amikor fiúval beszélgetünk..
2014. júl. 15. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:

7/8 vagyok:

Én fiú vagyok, de roppant égő tud lenni, amikor a tesóm b+ és társait mondja: ilyenkor rászólok, hogy nem kéne.

A következő kérdésedre válaszolva:

„S arra lettem volna kíváncsi igazából, hogy akkor nem kéne-e rondán beszélni, amikor fiúval beszélgetünk..”

Szerintem több lehetőséged van:

a, ha provokál és akkor beszél csúnyán, akkor vagy rászólsz, hogy veled így ne beszéljen, vagy felveszed a stílusát - de nem csúnyán beszélve -, és finoman érzékelteted, hogy nem kellene így beszélni, vagy egyáltalán nem reagálsz az ilyenekre.

b, nem muszáj követni a „csordát” csúnyabeszéd-ügyileg (sem). Lehet, hogy elsőre kinéznek közülük, de ha megmutatod, hogy ettől függetlenül közéjük való vagy pl.: olyan tevékenységgel, amit ők nem tudnak, akkor nyert ügyed van, mert lehet, hogy ezért felnéznek rád.

c, ha nem kezdeményezed a csúnya beszédet, akkor lehet, hogy a fiú sem fog alapból ronda szavakat használni.

Lehet, hogy ez most így tömény, amit írtam, de röviden: ha látják, hogy nem igazán vagy vevő az ilyenekre, akkor egy idő után veszik az adást, és mellőzni fogják a ronda beszédet feléd. A döntés a tiéd, hogy mit kezdesz a felsoroltakkal :).

2014. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha állandóan, akkor igen, ha csak néha néha akkor nem érdekel.
2014. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!