Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek még magas? 13/F

Lehetek még magas? 13/F

Figyelt kérdés
Júniusban töltöttem be a 13. életévemet és picinek érzem magam ami nem valami jó. 158 cm vagyok, édesapám 188 cm, anyukám 158 cm. Évközben heti 1x úszok, 2x focizok. Meg hobbiból 2-3 naponta focizok. Most nyáron kicsit többet punnyadok mert nincsenek edzések, lenyírom a füvet, anyukámmal eljárok futni, eszek gyümölcsöket, de későn fekszem. Tegnap hajnali 1-kor aludtam el például, és délben keltem ma fel. Ez hátráltatja a növekedést vagy késlelteti, vagy nincs rá befolyással? Magas szeretnék lenni, nálunk az osztályban egy csomó lány nagyobb mint én. Tornasorban középtől egy kicsit hátrébb vagyok. Fél éve kb. 153-152 cm voltam. Annak örülnék, ha lennék olyan magas mint apa. A nagyszüleim is kicsik.
2014. júl. 15. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Anyai ágon kicsik, apánál 170 mindkettő.
2014. júl. 15. 15:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőven leszel még ennél magasabb :)
2014. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az mennyit jelent? :)
2014. júl. 15. 15:49
 4/8 anonim válasza:
Még csak most kezdesz serdülni:) A lányok szoktak korábban érni,10-14 éves korig. Ismerek olyan fiúkat,akik nagyon picik voltak 14 éves korukig,aztán egyszer csak hirtelen megnyúltak. Még bőben nőni fogsz!:)
2014. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem biztosra nem kellene kijelenteni, hogy nőni fogsz, de elég nagy esélyed van rá. 20 éves korodig még simán lehetsz magasabb.
2014. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy legyen :D
2014. júl. 15. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
En legkisebb voltam az osztalyomban 16-17 eves koromig( konkret magassagra mar nem emlekszem, de nagyon kicsi voltam a fiuk kozott). Akkor kezdtem el igazan noni es olyan 19-20 eves koromban alltam le.
2014. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szintén mindig a legkisebb voltam az osztályban, tornasorban tök utolsó. Középiskola első évében is, majd aztán elkezdtem nőni, egészen 183 cm-ig. Ezzel a magassággal már elégedett vagyok. Úgyhogy no para, te sem fogsz 158 centi maradni!
2014. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!