Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benneteket nem ráznak meg az...

Benneteket nem ráznak meg az ilyen dolgok? Meg kellene erősödnöm lelkileg?

Figyelt kérdés

Mostanában minden szomorú dolog felkavarja a lelkem. Volt a facebookon egy videó, egy elmebeteg srác ütötte a kutyáját - majdnem sírtam tőle. Sétáltam az utcán, egy kisfiú rosszul volt, a mellette álló srácok meg röhögtek rajta - azóta se tudom elfelejteni.

Láttam a háborús övezetből képeket, meghalt egy kisfiú - majdnem sírtam azon is.

Ha valami tragédia történik mostanában ártatlan emberekkel vagy állatokkal egyszerűen nem tudok túllépni rajta, nagyon megráznak :S És meghatódok mindenen, idáig sose volt ilyen.

Ez normális még ugye? Huszonéves koromra leszek érzékeny ember?


2014. júl. 18. 18:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Szerintem ez normális. Az emberek életében vannak időszakok amikor a kígyó levedlett bőrén is elkezd bőgni, hogy szegény. Szerintem idővel elfog múlni, meg egyébként teljesen érthető dolgokon kezdtél el sírni.
2014. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez nornalis csak a jellemedet tükrözi hogy igen is van ėrzėsed,egyūrr tudsz ėrezni emberekel!!!ėn is ilyen vagyok!!de tudod jobb ilyenen sirni,mint röhögni màs bajàn!!!
2014. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elöszőr is! Sokminden amit a neten látsz nem feltétlenül igaz. Másrészt a világ kegyetlen. De ne azzal foglalkozz ami messze van hanem azzal ami közel. A közeledben légy érzékeny s segítőkész emberrel, állattal, természettel s utána nézz messzebb. De nem baj ha meghatódsz csak ne éld bele magadat. Tudod én pl. ember és állatmentettem. Igen láttam sok szomorút de sok örömöt is. Az élet már csak ilyen. Az öröm kell tápláljon.
2014. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
2-es: ez hülyeség, nem ettől függ az együttérzés. Én tudok együttérezni az ismerőseimmel, akivel érdemes, de hogy xy ismeretlen hol mit csinált és hogy sérült meg, az mégis engem hol érint??
2014. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár ilyen reakciót belőlem semmi nem vált ki, de én sem szeretem nézni az ilyesmit.
2014. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

4.es ne nekem valaszolj letszives!! Csak a kėrdezönek!köszi

Minden ember màs mindenki màst ėrez.. mert akar ez veled,velem is megtörtėnhet!

2014. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Höh még megmondja kinek válaszoljak :D:D nagyon vicces vagy, kis szociális érzékeny. AKkor bőgjél a 2000 km-re lévő kiskutya magányán.
2014. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert most veled kell együtt ėrezni hogy ėrzėketlen vagy!!!????
2014. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Normális... Én is ilyen vagyok. Ezt a tulajdonságot a lányok nagyon értékelik :3
2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2014. júl. 19. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!