Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenre van értelme mondanom...

Ilyenre van értelme mondanom bármit is? Te mondasz ilyenre valamit?

Figyelt kérdés

Felteszek kérdést, próbálok figyelni, a helyesírásra, de tuti beleköt 1 ember minimum, hogy egybeírjuk... a kérdésemre választ nem ad!ü

Beleszólnak, hogy az a szó nem illik a szövegbe, nem azt jelenti... a kérdésemre nem adnak választ...


El se olvassa a leírást, ami 3 mondat, nem kellene sokat olvasni, hogy megértse, de a kérdésem alapján lehülyéz, hogy nem érti mit akarok!


Van értelme ezekre reagálnom? Vagy semmit nem érek vele?

De ha töröltetem a válaszát, jön vissza pofázni...



2014. júl. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést. Most első olvasásra ezt a hibát vettem észre: "ad!ü" Na ha ezt leírom bunkó módon, és valamiféle formában leoltalak kérdező akkor rengeteg UP-ot kapok.

Amúgy ezek a grammar nazik, olyanok mint a trollok, rövid ideig elmennek, de hosszú távon már megkeserítik az életünk.

Semmit nem ér ha leállsz velük vitatkozni, legfeljebb benyőgnek egy haszontalan választ is, és úgy érzik ezzel mindent elintéztek.

Borítékolni merném, hogy jön még 3 válaszoló aki az említettek szerint jár el.

2014. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Érdekes, nekem még egyszer sem kötöttek bele a helyesírásomba, pedig nem is figyelek rá. Nem lehet, hogy egyszerűen nem jártál nyelvtan órákra.
2014. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok esetben megértem, mert néhány ember olyan igénytelen, és akkor persze gyorsba telóról írta, jön a kifogás néhányuknál, de attól még igénytelen... De amikor van 1-2 apróbb hiba és abba belekötnek, az tényleg szánalmas.
2014. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2es: *nyelvtanórára :)))
2014. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Az nem kérdőjel lett volna a végén? :) Egyébiránt valóban így írjuk: nyelvtanóra. ;)
2014. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az, aki kijavítja a helyesírást, az "nyelvtannáci" akkor aki töri az anyanyelvét, az mi? Nyelvtancigány?
2014. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Grammar Gypsy
2014. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!