Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő, ha férfi létemre...

Elítélendő, ha férfi létemre nem szeretek nyáron félmeztelenül dolgozni, meg utcán lenni?

Figyelt kérdés

Mert sokan dolgoznak félmeztelenül, meg múltkor felszállok a buszra, és 3 srác ül hátul póló nélkül!


És mindig kérdik, ha melózunk a napon, hogy miért nem veszem le a pólóm meg fogok sűlni, rám izzad!

De szerintem a strandra való a félmeztelenkedés, nem a buszra, meg a közértbe...


Gáz ha én nem szeretek félmeztelenül lenni?

17/F



2014. júl. 21. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Végre valaki! Őszintén szólva engem nőként nagyon zavar, hogy a férfiak mostmár szinte mindenhová kivétel nélkül el mernek menni felső nélkül, mondván, nyár van és melegük van. Egyrészről nem szeretem a meztelenkedést, másrészről pedig nekem is ugyanolyan melegem van, mégis meg kell tűrnöm magamon a pólót, sőt, a melltartót is. Kicsit igazságtalan a dolog szerintem.


Szóval nem, szerintem kicsit sem elítélendő. Sőt, becsüllek érte!

2014. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha 50en, sorban, kérdés nélkül fejest ugranak egy kiszáradt kútba, mert az a menő, attól én még ki fogok állni a sorból és páholyból fogom végignézni a birkákat.
2014. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz! Van olyan hely ahol valóban nem illik félmeztelen menni még nagy melegben sem. Buszra, közértbe tuti nem.


De ha melóztok kint szabadban akkor persze lehet, de ha nem akarod akkor mondd hogy érzékeny a bőröd, és nem akarsz leégni. Ami mondjuk elég komoly indok is lehet ismerve a bőrbetegségek kockázatait.

2014. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez lenne a normális, csak sajnos már sokan teljesen eligénytelenedtek.
2014. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szeretek. Egyszer láttam ilyet, hogy valaki félmeztelenül szállt fel a buszra, hát teljesen kiakadtam, mondom lerúgom ezt a köcsögöt a buszról... Ki a fene akar félmeztelen kis verebeket látni a buszon fúj..
2014. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha nem akarod levenni mert neked úgy a jó,akkor ne vedd le :) az ilyen dolog nem elítélendő.
2014. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam levenni a pólóm, de nem zavar, ha más ez teszi, a saját dolgommal törődök.
2014. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés az, hogy valóban férfi vagy és nem foglalkozol mások véleményével, vagy azt csinálod, amit mások mondanak.


a meztelenkedés a napon még arra is jó, hogy bőrrákot kapj.

2014. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem elítélendő, tőlem aztán mindenki úgy öltözik, ahogy szeretne. De mondjuk Magyarországon a Balaton, illetve egyéb strandok pár méteres körzetén kívül én sem nagyon lennék póló nélkül nyilvános helyen, és buszra sem szállnék fel félmeztelenül. De ha más azt teszi, engem igazán nem zavar.
2014. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Végre ilyet is látok! :) Szerintem az a normális, hogy a civilizált ember felöltözve megy ki az utcára, nemtől függetlenül. A félmeztelenkedés, a strandpapucs, az övnél is rövidebb p*csanadrág nem az utcára való.
2014. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!