Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek? Köszönöm aki segít!

Szerintetek? Köszönöm aki segít!

Figyelt kérdés

Nos...a kérdés csak annyi lenne,hogy szerintetek aki nagyon makacs/ önfejû/ öntörvényû / büszke ember..megtudja azt tenni,hogy akit nagyon szeret soha ne keresse többet,mert Õ a stìlusàból kifolyólag úgy gondolja,hogy minden probléma alapja miattam volt,persze nem igaz..de ugye fejébe vette és onnastól az tényként van kezelve..pl: nagyon szeret,de õ àllìtja,hogy megcsaltam..hiàba àllìtottam észérveket,hogy igazam van és nem csaltam meg..nem hiszi,és így inkàbb minden kapcsolatot megszakìt Velem.

Szerintetek majd àtgondolja és keres? vagy az ilyen ember ha beledöglik se teszi félre a makacssàgot és büszkeséget? És ugye az is igaz,hogy az ilyen emberek inkàbb lovaljàk magukat az adott személy ellen csak, hogy ne enyhüljenek meg? ( pl tutira veszi,hogy most is màssal talàlkozgatok,igy ez megint tény Neki,és ìgy könyebb elengedni)

Én 26/N 34/F



#kapcsolat #öntörvényü
2014. júl. 24. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem. Aki nagyon makacs, az már csak azértse fog keresni.

Ha szentül hiszi a hülyeséget, akkor minden kapcsolatot megszakít veled. Ha meg keres, akkor annyira mégsem makacs :)


Légy türelmes, és várd ki a végét. Ha tényleg nem keres többet akkor meg hadd menjen, egy életen át felesleges lenne bajlódni vele. Ilyen műsora még biztos lenne a későbbiekben.

2014. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,meg tudja tenni,hogy többé nem keres.Én voltam hasonló kapcsolatban,ugyanígy a fejébe vette a megcsalásos dolgot,ami nem történt meg,és onnantól megszakította velem a kapcsolatot.Viszont amikor látott,főleg más fiúk társaságában,képes volt jelenetet rendezni,képes volt órákra visszakönyörögni magát,csak hogy másnap ismét úgy tegyen,mintha nem is ismerne.De a büszkeségét soha nem tette félre,és végül én untam bele annyira,hogy más kapcsolatba kezdtem.Nehéz volt,de semmi értelme ilyen ember mellett kitartani vagy remélni.
2014. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtséget!Igazatok van!
2014. júl. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!