Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek most az életemmel?

Mit kezdjek most az életemmel?

Figyelt kérdés
A mai nap megnéztem hogy egy online játékba mennyi tiszta időt öltem. Teljesen lesokkolt az amit láttam. Annyi idő alatt megtanulhattam volna profin minimum egy hangszert vagy nyelvet. Esetleg programozni megtanulhattam volna, vagy kigyúrhattam volna magam. Teljesen lesokkolt, és a játéktól is elment a kedvem egy életre. Viszont már késő belekezdeni bármibe is, mert azt az időt már nem kapom vissza. Barátaim nem nagyon vannak, csak a játékon belül, az iskolában hozzám se szól senki. Mit kezdjek az életemmel?
2014. júl. 27. 22:58
 1/4 anonim válasza:
Ez nem gáz, kezdj el gyúrni, vegyél fasza ruhákat, csiszolj a személyiségeden és kezdj el csajozni is ;) én is így jártam ahogy te és ezt tettem, be fog jönni
2014. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem hiszem, hogy TÚL késő van mindenhez. Sportolj valamit, ez által barátokat is szerezhetsz meg az alakodon is változtat.

Nem tudom, hogy hogy állsz az olvasással, de az is fejleszti a személyiséged és leköt, szórakoztat, vagy ha az nagyon nem a te világod, akkor filmek, sorozatok.

2014. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?


Az életed folyamán másba még több időt fogsz tölteni, és ha nem lesz jó vége, akkor mit csinálsz? Mondjuk ha elhagy az asszony 30 év házasság után?

2014. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"vegyél fasza ruhákat" ?? ez komoly? :D

Hát én is csináltam ilyet (lány létemre) egy netes játékon éltem kb egész 8.osztály során, és tök sok barátpm volt, aztán kipukkadt a rózsaszin buborék és rájöttem h gimibe megyek és azok a barátok akiket a játékban szereztem,és minden nap beszéltem velük, nem számitanak mert soha nem találkozok velük :(

Próbálj meg nyitottabb lenni, és új körökbe járni, diákmunkázni, menj el az állatkertbe önkénteskedni:D kajak tök jo fejek az emberek ott és megismersz csomó embert..stb. Nem vesztettél semmit, más is csinál ilyen időpocsékolós dolgokat, elhiheted :P

2014. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!