Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy felnőtt férfi miért...

Egy felnőtt férfi miért viselkedik úgy, mint egy öt éves gyerek?

Figyelt kérdés
Beszólogat, meg heccel. Nem hinnem, hogy azért, mert tetszem neki, mivel pont olyanokat mond rólam másoknak (persze azért úgy, hogy halljam én is, csak szemtől szembe nem lenne rá képes), amik alapján azt gondolom, hogy utál. Ezt sem értem, hogy miért, mert semmit nem tettem ellene, sőt alig ismer, mivel nem nagyon beszélgettünk egymással. Mikor növi ki?

2014. júl. 28. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szimplán utál.

"mert semmit nem tettem ellene": ezt így nehéz kimondanod, nem tudhatod kiből mit válthat ki egy dolog a másikból. Lehet, hogy kétértelműen fogalmazol, amit egyszer magára vett, ezért berágott; stb.

2014. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hozzá sem szóltam, két évig volt osztálytársam, és az elejétől ilyen bunkó volt velem. Az utcán is, ha meglát, van valami megjegyzése, de általában a haverjainak mondja, de úgy, hogy halljam.
2014. júl. 28. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor: a, lehet, hogy tetszel neki, de nem meri bevallani, így palástolja; b, lehet, hogy a stílusod nem tetszik neki - még ha nem is szóltatok egymáshoz, egy helyen tanultatok, így tudja (ha nem is 100%-ban), hogy milyen vagy; c, a külalakod miatt nem tetszel neki, és így fejezi ki. Bármi más ok is lehet...
2014. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy más a stílusunk, de nem tartom normális dolognak. Ha valaki/valami nem tetszik azzal nem foglalkozom, ilyen egyszerű. :D Ennyi esze lehetne húsz felett már.
2014. júl. 29. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdés: milyen viszonyban vagy ezzel az emberrel, honnan ismered, hol szólogat be, mit mond pontosan? Nem tudunk semmit sem. Így nem lehet válaszolni.
2014. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Osztálytársam volt, tehát a suliban is tette, meg ha összefutunk sulin kívül, akkor is. Miibel egy városban lakunk.
2014. júl. 31. 00:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle, mi baja van veled?
2014. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!