Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a haj hossza...

Szerintetek a haj hossza állhat összefüggésben azzal, hogy mennyire hűséges valaki?

Figyelt kérdés
Nem szükségszerűen következik egymásból a két dolog, de lehet-e bármi kapcsolat közte?

2014. júl. 31. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ööö...nem?
2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy a hűséget jelzi. A hajához.
2014. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát maximum az, amit a második írt:D
2014. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez elég nevetségesen hangzik. o.O
2014. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod egy hosszú hajú nő nem lehet hűtlen? A szexuális vágy nem a hajban van.
2014. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi köze lenne a kettőnek egymáshoz?
2014. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle ok-okozati kapcsolat nincs mögötte. A személyiségben van a hűség magja, nem a haj hosszában.


Csak gondold el: ha egy hűséges, hosszú hajú embernek le kell vágni a haját, akkor eltűnik a hűsége? Röhej.

2014. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálom magamat már nem felhergelni ilyen ostobaságokon, és normálisan megfogalmazni a választ.


Nagyon érdekelne amúgy, honnan és miből született a kérdés ...


De válaszolok. Csúnya módon visszakérdés: Milyen alapon lehetne beskatulyázni ezt a dolgot?

Én is először erre a felépítésre gondoltam, ahogy a többiek is írták előttem.

Hosszú - hűséges

Félhosszú - csalfa

Rövid - Hűtlen


Viszont gondoljunk bele. A férfiak számára sokkal csábítóbb egy hosszú hajú nő, mint egy rövid. A rövidet átlagban fiúsnak tartják. A hosszúval lehet igazán csábítani. Tehát fordítsuk meg a helyzetet:

Hosszú - Hűtlen

Félhosszú - Csalfa

Rövid - Hűséges


Hmh. Ennek az elméletlenek levezetése teljesen értelmetlen volt. Mint a kérdés.


Nekem fél hosszú, feketére festett hajam van, és változó cipőméretem, a 36 - 39esben mozogva. A pólóméretem S - es, de néhány ing, vagy pulóver nagyobb méretben is jól áll.


Hmh.


Én minden bizonnyal csalfa vagyok, már a hajam hosszából ítélve is. A többi dologgal is megtéveszthetem az embereket, illetve talán még magamban sem vagyok biztos. Az utóbbi a cipőm miatt. Az előbbi pedig az ingem, és a pulóverem miatt.


De tudjátok, gyerekek. Ennek az egésznek semmi értelme sincs. Ha nem hajnali háromkor, hanem reggel 10kor, este 5kor, délután 3kor írom, akkor sem lenne semmi értelme.


Jó éjszakát.

2014. aug. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!