Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek befolyásolása, helyzet...

Emberek befolyásolása, helyzetek uralása hogyan?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok , hogy lehet szinte minden helyzetből pozitívan kijönni az én részemről, hogyan ismerhetem ki az embereket, hogy utána alkalmazható legyen a manipuláció. Teszem azt céljaink elérése nem túl korrekt módon.


Elég egósan és hataloméhesen hangzik a kérdés, de világéletemben kihasználtak, átvertek, én jöttem ki kínosan minden helyzetből és ezen szeretnék fordítani.



2014. júl. 31. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyersz igazan, ha mindenki nyer. Masok szempontjait sosem hagyd figyelmen kivul, de a tiedet se hagyd lenyomni, elhanyagolni.


Olvass Dale Carnegie konyveket kezdesnek. Szerezd be a Sikerkalauzt.

2014. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. júl. 31. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írja. Ezt hívják asszertív viselkedésnek, csak nyersz vele ha elsajátítod.
2014. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Olyan ember, aki ezt megteheti, annak nagyon-nagyon okosnak kell lennie. Születten. Értsd: nemcsak tanultnak, hanem valóban okos embernek. Ez az alap.


Amikor viszont az ember eljut arra a pszichés állapotra, hogy bárkit képes befolyásolni, akkor már tudja, hogy ez olyan hatalom, amivel tilos visszaélni, mert azon üt a legnagyobbat, aki visszaél vele. És rettenetesen nagyot üt! Minél magasabban van az ember, annál alázatosabbnak kell lennie, minél több tudás van a birtokában, annál inkább tudnia kell, hogy ez mekkora felelősséggel jár. Különben a hatalom FELMORZSOLJA.


"de világéletemben kihasználtak, átvertek, én jöttem ki kínosan minden helyzetből és ezen szeretnék fordítani."


Ebben az esetben egy pszichiáter szakember kell neked, aki egyrészt segít a valahai traumáidat feldolgozni, a kisebbrendűségi komplexusodból kigabalyítani és megtanítja neked azt, hogy sérült lelkű, önbizalomhiányos emberkéből hogyan válj érett és működőképes felnőtté.


Ehhez nem elég holmi szamár könyveket olvasgatni. Pláne nem szabad - sőt tilos!!! - ilyen sérült lélekkel "öngyógyítani" ezekkel a könyvekkel. A sebeid nem gyógyulnak be, csak egy túlkompenzáló, agresszív, élhetetlen ember leszel, akit előbb-utóbb mindenki elhagy.

2014. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!