Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire képes megváltoztatni...

Mennyire képes megváltoztatni az embert a börtön?

Figyelt kérdés
Volt egy négyhónapos kapcsolatom egy sráccal aki börtönbe került.Életem legszebb idõszaka volt,a fiú nagyon aranyos volt,megértõ és mindíg mellettem állt,bármi problémám is volt.Nagyon romantikus és figyelmes srác volt,úgy éreztem,hogy benne megtaláltam életem szerelmét és fontolgatni kezdtük az összeköltözést.Egy napon pont iskolában voltam és az egyik barátja hívott,hogy ma ne menjek át hozzá mert történt valami,mondta hogy elvitték a rendõrök és most bent van.Valamiféle internetes csalásért 5 év letöltendõt kapott.Egyszer tudtam bemenni hozzá,de akkor nagyon összevolt törve.Azt mondta,hogy ne aggódjak érte,lehet pokolra jut,de visz magával mindenkit.Mondta hogy ne várjam meg,túl sok idõ az 5 év és az életem ne rontsam el miatta.Nemsokkal ezután a baráti körébõl még 3 embert tartóztattak le.Egy évig nem voltam képes senkivel sem kapcsolatot kialakítani,teljesen összetörtem.Most van egy féléves kapcsolatom.A fiú két hete szabadult és tegnap láttam a városban.Teljesen lefagytam és nem mertem odamenni hozzá.Szerintetek mit tesz az emberrel 5 év?Legbelūl még mindig az az aranyos,kedves gyerek aki volt?
2014. aug. 3. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Legfeljebb megdugták és meleg lett....
2014. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy legbelül ugyanaz a fiú maradt akit szerettél, de 5 év börtön keményen megváltoztathatja az embert. Beszélj a barátaival róla, ne próbáld elfelejteni, de ne is várd azt, hogy nem változott meg. Ha két hete szabadult, akkor még kell neki idő, hogy visszaszokjon, legalább egy hónap, de teljesen nem fogja kiheverni. Várj vele mindenképp, és beszélgess el valakivel erről, egy barátnőddel, vagy egy terapeutával.
2014. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Barátaival nem nagyon beszél már.Pletykák szerint a rengeteg pénzt amit felhalmozott soha nem találták meg és míg ült valaki idekinn tisztára mosta neki.Nem bízik senkiben sem
2014. aug. 3. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
5 év? Rengeteget.
2014. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos srác, csak épp 5 évet húzott le a sitten :D Én érzek csak ellentmondást? :p
2014. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem egy elvetemült bűnöző volt,hanem egy életvidám naiv gyerek.Nem gondolta szerintem,hogy amit csinál azért felelősségre vonható.
2014. aug. 4. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért, mit csinált?

Egyébként igen, borzasztó hatással van az egyénre 5 év börtön. Főleg, ha csak egy olyan kis szende gyerekről van szó, akit az első pár napban megerőszakolnak, csicskájukká tesznek.

2014. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
11 éves kora óta űzött küzdősportot,soha nem kezdeményezett verekedést,de ha sor került rá megtudta védeni magát.Volt egy eset,hogy hazafele mentünk és három részeg elkezdett beszólogatni és az egyik megpróbált fogdosni.Fél perc alatt földre vitte mind hármat.
2014. aug. 4. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!