Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor mondható valakire az,...

Mikor mondható valakire az, hogy bolond? Egyáltalán mit jelent pontosan az, hogy valaki bolond? Illetve olyan is előfordulhat, hogy az ember teljesen egészségesen éli a mindennapjait, aztán egyszerűen megbolondul?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok,mikor valaki hülyéskedik és azt mondják rá,hogy bolond vagy.

2014. aug. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A bolond egy sértő kifejezés. Ilyet normális ember nem használ. Vannak pszichiátriai betegségek, de nem hiszem, hogy azok, akiket általában lebolondoznak, ilyenekben szenved, inkább csak sértegetésről van szó.
2014. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel,de maradjunk az átlag értelmezésnél.


A szó hétköznapi értelmében a bolond például aki SKIZOFRÉN.

Ő a világot hallucinációkkal éli meg,és olyanokat is lát amik nem valósak.

Sajnos igen borzasztó dolog ez :(


Ha a Kombinós gyilkos fütyikalap miatt írtál..na őt lecsuknám simán! Majd a sitten, mikor hátulról szeretgetik..majd eszébe jut az idős néni akit a villamos alá rúgott !

2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Kombinós esetet láttam,de én arra is kíváncsi vagyok,hogy az ember be tud-e fokozatosan kattanni? Pl.: előtte teljesen normálisan viselkedett,aztán fokozatosan változott a viselkedése,és végül bekattan.
2014. aug. 4. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
A fokozatosság kiválóan megfigyelhető a miniszterelnökön. Kórtörténete nyomon követhető az interneten is.
2014. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!